fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Канада надає $30 млн на жіноче підприємництво в Україні

Kanada nadaje $30 mln na žinoče pidpryjemnyctvo v Ukraїni
Канада започатковує новий проект допомоги Україні на $30 млн. Про це на своїй сторінці в Twitter написало Мінекономрозвитку
Kanada započatkovuje novyj proekt dopomogy Ukraїni na $30 mln. Pro ce na svoїj storinci v Twitter napysalo Minekonomrozvytku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як зазначають у Міністерстві економічного розвитку, одним із головних пріоритетів є розвиток жіночого підприємництва. На часі дізнатися, як канадці підтримують підприємництво в Україні. Що про це відомо. $30 млн будуть спрямовані на розвиток підприємців та підприємництва в Україні. Канада, до слова, вже не вперше, допомагає українським підприємствам фінансово. Українські підприємства можуть стати учасниками Програми підтримки експорту до Канади U CAN Export у пріоритетних секторах: ІТ-послуги, одяг, взуття, меблі та шоколад і кондитерські вироби. Відбір 5 пріоритетів здійснювався для збільшення українського експорту до Канади у відповідності до Експортної стратегії України. Відбір пріоритетів здійснювався у два етапи. На першому етапі аналізували статистичні дані щодо торгівлі між Україною та Канадою і відібрали 10 секторів з найбільшим потенціалом експорту до Канади. На другому етапі проводили ретельне дослідження цих секторів, зокрема шляхом опитування 300 канадських та українських компаній. Пріоритети  були обрані згідно з такими критеріями: потенціал зростання світового та канадського ринку, доступ до ринку Канади, український виробничий та експортний потенціал малого і середнього бізнесу, вплив на гендерну рівність та довкілля. Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі. Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів: комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком.
Реклама 👇 Замовити

Як зазначають у Міністерстві економічного розвитку, одним із головних пріоритетів є розвиток жіночого підприємництва. На часі дізнатися, як канадці підтримують підприємництво в Україні.

Що про це відомо

$30 млн будуть спрямовані на розвиток підприємців та підприємництва в Україні.

Канада, до слова, вже не вперше, допомагає українським підприємствам фінансово. Українські підприємства можуть стати учасниками Програми підтримки експорту до Канади U CAN Export у пріоритетних секторах: ІТ-послуги, одяг, взуття, меблі та шоколад і кондитерські вироби. Відбір 5 пріоритетів здійснювався для збільшення українського експорту до Канади у відповідності до Експортної стратегії України.

Відбір пріоритетів здійснювавсяКанада надає $30 млн на жіноче підприємництво в Україні 1Канада надасть підтримку українським підприємствам у два етапи. На першому етапі аналізували статистичні дані щодо торгівлі між Україною та Канадою і відібрали 10 секторів з найбільшим потенціалом експорту до Канади.

На другому етапі проводили ретельне дослідження цих секторів, зокрема шляхом опитування 300 канадських та українських компаній. Пріоритети  були обрані згідно з такими критеріями: потенціал зростання світового та канадського ринку, доступ до ринку Канади, український виробничий та експортний потенціал малого і середнього бізнесу, вплив на гендерну рівність та довкілля.

Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі. Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів:

  • комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту
  • освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок
  • інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Валентина Степановна

Хочу приймати участь,маю маленький бізнес,тільки рік,як працюю,але можливості обмеженні

2

Хочу приймати участь в програмі

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: