Blockchain-додаток у США допоможе віддалено голосувати на виборах

Čytaty latynkoju
Blockchain-додаток у США допоможе віддалено голосувати на виборах

Спочатку додатком для віддаленого голосування, що працює на технології Blockchain, зможуть користуватися американські військові, які проживають в інших країнах. Voatz стане альтернативою поштовим відкріпними посвідченнями вже на виборах в листопаді 2018 року.

Що відомо про новий додаток 

Voatz надаватиме безпеку передачі даних за допомогою технології Blockchain. Для реєстрації в додатку людині доведеться отримати спеціальний державний ідентифікатор, неодноразово пройти систему розпізнавання осіб. Доступ у додаток буде можливий лише за допомогою відбитка пальця. Незважаючи на інновації, багато експертів критикують розробки через слабкість в плані безпеки, а також використання технології Blockchain «просто заради моди».

Нагадаємо, що технологію Blockchain використалиТехнологію blockchain використають на виборах у Швейцарії на муніципальних виборах у Швейцарії. Державна система eID – елемент цифрової інфраструктури Швейцарії, що дозволяє голосувати за допомогою мобільних пристроїв. Крім eID планується розробити і впровадити повністю цифрові сервіси eGovernment, eVoting, eBanking, eHealth, eEducation і eCommerce. До введення eID проголосувати в Швейцарії на будь-яких виборах і референдумах можна було особисто або поштою.

Нагадаємо, що восени 2018 року у світі запустятьВосени 2018-го у світі запустять перший blockchain-університет перший blockchain-університет. Розробкою проекту переймається компанія Woolf Development. ЇЇ засновником став професор факультету філософії Оксфордського університету Джошуа Броггі. Він також згуртував низку однодумців із числа колег-викладачів. За їхніми задумами, новітні технології допоможуть усунути низку проблем у вишах. Серед них британці називають високу вартість навчання, бюрократичні перепони, низку адміністративних витрат та порівняно низькі заробітки для викладацького складу. Поки що не уточнюється, чи працюватиме проект виключно для британців, чи й для громадян з інших країн.