fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Технологію blockchain використають на виборах у Швейцарії

Tehnologiju blockchain vykorystajuť na vyborah u Švejcariї
У швейцарському місті Цуге, столиці однойменного кантону, пройдуть пробні муніципальні вибори з використанням технології блокчейн. Про це повідомляє швейцарське видання Swissinfo
U švejcarśkomu misti Cuge, stolyci odnojmennogo kantonu, projduť probni municypaľni vybory z vykorystannjam tehnologiї blokčejn. Pro ce povidomljaje švejcarśke vydannja Swissinfo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вибори проведуть для перевірки працездатності запущеної в 2017 році швейцарської державної системи eID. Голосування буде пробним і його результати не стануть обовязковими. На часі дізнатися, як технологію blockchain використають на виборах у швейцарському містечку. То як голосуватимуть у Швейцарії. Державна система eID – елемент цифрової інфраструктури Швейцарії, що дозволяє голосувати за допомогою мобільних пристроїв. Крім eID планується розробити і впровадити повністю цифрові сервіси eGovernment, eVoting, eBanking, eHealth, eEducation і eCommerce. До введення eID проголосувати в Швейцарії на будь-яких виборах і референдумах можна було особисто або поштою. Нагадаємо, що Швейцарія надіслала на Східну Україну 65 вантажівок гуманітарної допомоги. Протягом 4-12 червня Швейцарська Конфедерація через підрозділ гуманітарної допомоги Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) увосьме надасть гуманітарну допомогу на Східну Україну. Загальний бюджет гуманітарної допомоги становить приблизно 2,2 млн швейцарських франків. Вантаж складається із близько 1700 тонн хімічних реагентів для очищення води (сульфат алюмінію, вапно тощо). Вони використовуватимуться на водоочисній станції комунального підприємства Компанія Вода Донбасу, а також обладнання для виробництва гіпохлориду натрію. Буде доставлено найбільш необхідне медичне обладнання та запасні частини до нього для задоволення потреб закладів охорони здоров’я Донецької та Луганської областей. Надходження вантажів відбуватиметься до різних населених пунктів Донбасу. Загальна кількість вантажівок – близько 65 автомобілів. Гуманітарний вантаж у вигляді медичного обладнання уже передано до комунального закладу Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки і комунального закладу охорони здоров’я Волноваська центральна районна лікарня.
Реклама 👇 Замовити

Вибори проведуть для перевірки працездатності запущеної в 2017 році швейцарської державної системи eID. Голосування буде пробним і його результати не стануть обов’язковими. На часі дізнатися, як технологію blockchain використають на виборах у швейцарському містечку.

То як голосуватимуть у Швейцарії

Державна система eID – елемент цифрової інфраструктури Швейцарії, що дозволяє голосувати за допомогою мобільних пристроїв. Крім eID планується розробити і впровадити повністю цифрові сервіси eGovernment, eVoting, eBanking, eHealth, eEducation і eCommerce. До введення eID проголосувати в Швейцарії на будь-яких виборах і референдумах можна було особисто або поштою.

Нагадаємо, що Швейцарія надіслалаТехнологію blockchain використають на виборах у Швейцарії 1Швейцарія надсилає на Східну Україну 65 вантажівок гуманітарної допомоги на Східну Україну 65 вантажівок гуманітарної допомоги. Протягом 4-12 червня Швейцарська Конфедерація через підрозділ гуманітарної допомоги Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) увосьме надасть гуманітарну допомогу на Східну Україну.

Загальний бюджет гуманітарної допомоги становить приблизно 2,2 млн швейцарських франків. Вантаж складається із близько 1700 тонн хімічних реагентів для очищення води (сульфат алюмінію, вапно тощо). Вони використовуватимуться на водоочисній станції комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», а також обладнання для виробництва гіпохлориду натрію.

Буде доставлено найбільш необхідне медичне обладнання та запасні частини до нього для задоволення потреб закладів охорони здоров’я Донецької та Луганської областей. Надходження вантажів відбуватиметься до різних населених пунктів Донбасу. Загальна кількість вантажівок – близько 65 автомобілів. Гуманітарний вантаж у вигляді медичного обладнання уже передано до комунального закладу «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки» і комунального закладу охорони здоров’я «Волноваська центральна районна лікарня».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: