Реклама

Український графічний редактор Crello запустив нові функції

Čytaty latynkoju
Український графічний редактор Crello запустив нові функції

Тепер в Crello користувачі мужть створювати анімацію в трьох розмірах: повідомлення в соціальних мережах 1080x1080px, відео Full HD та обкладинки для Facebook. Всі готові роботи доступні для скачування в форматі mp4.

Як працюватиме Crello після оновлення

В окремому розділі онлайн-редактора є колекція професійно розроблених анімованих шаблонів, анімванніх значків, ілюстрацій та фонів. Перевірити роботу нових функцій можна безкоштовно, при цьому шаблони 1080x1080px завантажуються з плашкою «Створено в Crello».

Повнофункціональний доступ до усіх колекцій буде коштувати від $9,99 на місяць. Також можна придбати річну передплату на використання сервісу. За словами представників команди проекту, передплата користується попитом. «Всього 5 днів тому ми роздали доступ до бета-версії наши раннім користувачам. За ці декілька днів вони вже купили більше 50 підписок, в тому числі — річні», — заявила Product Owner сервісу Людмила Небожак.

Раніше всі функції редактора були безкоштовними. Користувачі могли лише ліцензувати додаткові зображення з колекції фотобанку Depositphotos за фіксованою ціною в $1. Цей онлайн-сервіс був створенийCrello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото командою фотобанку Depositphotos та представлений у червні 2017 року.

Український графічний редактор Crello запустив нові функції та передплату

Це — інтерактивний графічний редактор, який дозволяєЯк створювати анімовані дизайни для соцмереж — рецепт від Crello користувачам створювати віжуали в 36 різних форматах, а також багатосторінкові презентації, візитні картки і «каруселі» для реклами в Facebook. Дизайнерські навички чи знання при цьому необов’язкові.