В київському метро показуватимуть вулиці, які проїжджають пасажири

Čytaty latynkoju
В київському метро показуватимуть вулиці, які проїжджають пасажири

До лютого 2019 року в 500 вагонах метро з 822 існуючих з’являться надземні зображення вулиць, які пасажири проїжджають під землею. На екрани телевізорів будуть виводити не лише вулиці, а й зупинки громадського транспорту, входи та виходи з метро, туристичні пам’ятки поблизу.

Чому вирішили додати вулиці

Про таке нововведення в коментарі Громадському розповів директор компанії, яка обслуговує відеосистему в метро Олег Хаврук. За його словами, виведення на екрани інформації про найближчу станцію недостатньо для інформування киян та гостей столиці, тому вони вирішили удосконалити систему.

Пасажирить бачитимуть не синхронну зйомку, а трансляцію завантажених зображень до системи. Для такої послуги зняли 52 ролика за допомогою безпілотників.

Трансляція надземної частини вулиць з травня 2018 працює в тестовому режимі.

Нагадаємо, три роки тому, червні 2015 року, в столичній підземці було здійснено першу безконтактну оплату проїзду карткою Mastercard через термінал «Ощадбанку».  В матеріаліСтало відомо, скільки безконтактних поїздок здійснили у київському метро Na chasi можна дізнатися, як нова послуга прижилася у київському метро та скільки безконтактних поїздок здійснили у київському метро.

Також, додамоМайже 70% людей не користуються жетонами в столичному метро, що близько 70% пасажирів підземки уже не користуються жетонами. Замість них в оплаті переважають: картка метро, банківська картка та мобільні додатки, а також картка киянина.