В «Укрзалізниці» розглядають запуск маршруту «Київ-Миколаїв»

Čytaty latynkoju
В «Укрзалізниці» розглядають запуск маршруту «Київ-Миколаїв»

На питання журналіста РБК стосовно того, чи планує керівництво «Укрзалізниці» розширювати карту маршрутів «Інтерсіті» та «Інтерсіті+», Євгеній Кравцов відповів, що для цього необхідно збільшувати парк пасажирських вагонів і приводити у відповідність інфраструктуру.

Які напрямки можуть з’явитися

«Зараз ми використовуємо поїзди «Інтерсіті» на 90%. Це дуже популярні пасажирські поїзди в Україні. Після відкриття нового Бескидського тунелю ми активно обговорюємо швидкісне сполучення за напрямком Львів-Ужгород. Але для цього необхідний додатковий рухомий склад.

Крім того, після електрифікації ділянки залізниці в Миколаїв однозначно виникне потреба в запуску швидкісного сполучення з цим містом, можливо, за рахунок продовження маршруту Київ-Херсон для «Інтерсіті». Це  — мета на цей рік. Але для цього необхідно збільшувати парк пасажирських вагонів і приводити у відповідність інфраструктуру. Правда, в плані на цей рік у нас немає закупівлі нових швидкісних поїздів «Інтерсіті», але ми маємо намір закуповувати прискорені приміські дизель-поїзди. Наприклад, такий потяг зараз успішно курсує між Чернівцями і Львовом», — сказав  в.о. голови правління УЗ Євгеній Кравцов.

До слова, раніше ми писалиЄБРР надає «Укрзалізниці» $150 млн на вагони, що Рада директорів ЄБРР ухвалила проект з кредитування «Укрзалізниці» обсягом в $150 млн для фінансування програми оновлення рухомого складу компанії.