Український сервіс виклику авто Uklon збирається вийти в Африку

Čytaty latynkoju
Український сервіс виклику авто Uklon збирається вийти в Африку

Перший на території України сервіс виклику авто через інтернет Uklon розширює географічне поле своїх послуг. Керівництво сервісу таксі давно думало про вихід на інші ринки. Таким цільовим ринком стала Африка. Також з повідомлення компанії відомо, що  1 серпня Uklon представить нову айдентику і логотип, які вперше кардинально змінилися за 8 років роботи, йдеться в повідомленні компанії.

Про ребрендинг та новий цільовий ринок

Сервіс виклику авто через інтернет Uklon  дозволяє замовляти автомобіль через додаток зі смартфона або на інтернет-сайті, без телефонних дзвінків в диспетчерські служби. Uklon належить його засновнику Віталію Дятленко.

За інформацією компанії, ребрендинг Uklon — один з кроків на шляху до майбутньої експансії. Проте новий логотип вона поки не показує. Так само в компанії  не уточнюється в якій країні планують запустити бізнес.

«Ми давно думали про масштабування і рік тому почали аналізувати зарубіжні ринки і умови. Технічна частина виявилася нашою перевагою, а дизайн потрібно було зробити більш простим і зрозумілим», — зазначають в компанії.

За словами маркетинг-директора Uklon Данила Ваховського, першу країну, в яку планують вийти, озвучать восени, після отримання результатів досліджень.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиUklon впроваджує технологію штучного інтелекту про те, що Uklon впровадила алгоритм, який використовує широкий спектр можливостей сервісів хмарної платформи Microsoft Azure. Тарифи, запропоновані клієнтам Uklon, вираховуються за допомогою індивідуальних алгоритмів, заснованих на таких факторах як час доби, завантаженість доріг, відстань і попередні тарифи. Використання аналітики та машинного навчання збільшило можливість успішного замовлення таксі в середньому на 18% в годину пік.