Український маркетплейс меблів запустив AR-додаток для інтер’єру

Čytaty latynkoju
Український маркетплейс меблів запустив AR-додаток для інтер’єру

Наразі у новому застосунку доступно понад 200 товарів. На часі дізнатися, як працює додаток доповненої реальності «для дому».

Як функціонує застосунок

Користувачам потрібно завантажити додаток, після запуску камерою відсканувати приміщення, після чого програма віртуально розміщує обрану на маркетплейсе меблі. Її можна повернути під будь-яким кутом, а також вибрати відповідний колір. Купити обрані меблі можна відразу з програми. Застосунок доступний і для iOS, і для Android.

Відзначимо, що українську колекцію авторських меблів представлятьУкраїнську колекцію авторських меблів представлять у Мілані у Мілані. Колекція живого дизайну FAINA від української архітекторки та дизайнерки Вікторії Якуші цього року дебютуватиме на MILAN DESIGN WEEK (SUPERDESIGN Show 2018). Колекція FAINA зачаровує як любителів мінімалізму, так і шанувальників сучасних етно- та «timeless»-інтер’єрів.

Нагадаємо, що в Україні представилиНовий мобільний додаток допоможе об’єднаним громадам в Україні новий додаток, який має допомогти об’єднаним громадам у процесі децентралізації. Ключова перевага додатку: проведення опитувань в режимі офлайн та подальша синхронізація результатів із хмарним сервісом. Також додаток вміє аналізувати динаміку змін.

Відзначимо, що об’єднані громади в Україні зможуть створювати персональні сайти на єдиній платформі. Вона буде буде реалізованаОб’єднані громади зможуть створювати сайти на єдиній платформі як комплексна ІТ-система для розробників, видимою частиною якої буде вебсайт громади із набором інтегрованих додатків та набору інструментів розробки. За їх допомогою можна впроваджувати і легко інтегрувати додаткові сервіси як за власною ініціативою, так і на замовлення громад. А це значно розширить функціональність і зменшить вартість запуску подібних сервісів для ОТГ на місцях.