fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий мобільний додаток допоможе об’єднаним громадам в Україні

Novyj mobiľnyj dodatok dopomože ob'jednanym gromadam v Ukraїni
В рамках проекту DOBRE SocialBoost розробив мобільний додаток для проведення опитувань жителів об’єднаних територіальних громад. Застосунок розроблений із урахуванням потреб ОТГ
V ramkah proektu DOBRE SocialBoost rozrobyv mobiľnyj dodatok dlja provedennja opytuvań žyteliv ob’jednanyh terytoriaľnyh gromad. Zastosunok rozroblenyj iz urahuvannjam potreb OTG
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ключова перевага додатку: проведення опитувань в режимі офлайн та подальша синхронізація результатів із хмарним сервісом. Також додаток вміє аналізувати динаміку змін. На якій стадії розробка знаходиться зараз. Застосунок вже зараз пілотується в декількох громадах на тему задоволеності якістю послуг житлово-комунального господарства. Розробники зацікавлені та заінтриговані: наскільки наявність таких даних призведе громаду до конкретних дій щодо поліпшення ситуації. Відзначимо, що обєднані громади в Україні зможуть створювати персональні сайти на єдиній платформі. Вона буде буде реалізована як комплексна ІТ-система для розробників, видимою частиною якої буде вебсайт громади із набором інтегрованих додатків та набору інструментів розробки. За їх допомогою можна впроваджувати і легко інтегрувати додаткові сервіси як за власною ініціативою, так і на замовлення громад. А це значно розширить функціональність і зменшить вартість запуску подібних сервісів для ОТГ на місцях. За задумом розробників, система поділяється на додатки та сервіси. Додатки — це програми, якими користуються ОТГ і її мешканці. Сервіси — технічні можливості для розробників, ІТ-спеціалістів з громад. Такі додатки перш за все допоможуть громадам досягати кращих результатів роботи у підвищенні інвестиційної привабливості громад, більш ефективній комунікації з мешканцями та їхньому залученні до прийняття рішень на місцях, запускати сервіси електронної демократії, а органам місцевої влади це надасть можливість легко і прозоро звітувати про свою діяльність громадянам.
Реклама 👇 Замовити

Ключова перевага додатку: проведення опитувань в режимі офлайн та подальша синхронізація результатів із хмарним сервісом. Також додаток вміє аналізувати динаміку змін.

На якій стадії розробка знаходиться зараз

Застосунок вже зараз пілотується в декількох громадах на тему задоволеності якістю послуг житлово-комунального господарства. Розробники зацікавлені та заінтриговані: наскільки наявність таких даних призведе громаду до конкретних дій щодо поліпшення ситуації.

Відзначимо, що об’єднані громади в Україні зможуть створювати персональні сайти на єдиній платформі. Вона буде буде реалізованаНовий мобільний додаток допоможе об'єднаним громадам в Україні 1Об’єднані громади зможуть створювати сайти на єдиній платформі як комплексна ІТ-система для розробників, видимою частиною якої буде вебсайт громади із набором інтегрованих додатків та набору інструментів розробки. За їх допомогою можна впроваджувати і легко інтегрувати додаткові сервіси як за власною ініціативою, так і на замовлення громад. А це значно розширить функціональність і зменшить вартість запуску подібних сервісів для ОТГ на місцях.

За задумом розробників, система поділяється на додатки та сервіси. Додатки — це програми, якими користуються ОТГ і її мешканці. Сервіси — технічні можливості для розробників, ІТ-спеціалістів з громад. Такі додатки перш за все допоможуть громадам досягати кращих результатів роботи у підвищенні інвестиційної привабливості громад, більш ефективній комунікації з мешканцями та їхньому залученні до прийняття рішень на місцях, запускати сервіси електронної демократії, а органам місцевої влади це надасть можливість легко і прозоро звітувати про свою діяльність громадянам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: