Електронний квиток у Львові запровадять у 2019 році

Čytaty latynkoju
Електронний квиток у Львові запровадять у 2019 році

Після завершення тендеру почнуть впроваджувати нову систему оплати. Протягом 3-4 місяців проектуватимуть і тестуватимуть систему. Майже півроку може піти на виготовлення та інсталяцію обладнання. На часі дізнатися більше про те, як у Львові з’являтиметься електронний квиток.

На якому етапі зараз погодження е-квитка для львів’ян

Зараз триває процес погодження з ЄБРР тендерної документації наступного етапу тендеру. У Львові вже провели попередню кваліфікацію учасників. Наступний етап — це технічна оцінка, що в плані підготовки документації є найбільш складним етапом закупівлі. Документація обсягом приблизно 300 сторінок. До кінця липня очікують завершити погодження з ЄБРР. Сам тендер завершать до кінця цього року. Деякі роботи будуть проводити паралельно. Наприклад, виготовлене обладнання будуть відразу встановлювати. Тому повністю процес триватиме до 10 місяців. 

Відтак, приблизно у жовтні 2019 року у Львові мають розпочати технічне тестування е-квитка, яке триватиме до 2 місяців. Згодом систему тестуватимуть у салонах. Тож, за підрахунками, повноцінно запрацювати е-квиток має або наприкінці 2019, або, у разі відхилень від графіка, на початку 2020 року.

Нагадаємо, що у Харкові у грудні минулого року запровадилиУ Харкові запровадили е-квиток для громадського транспорту е-квиток для громадського транспорту. Вже встановлено 200 терміналів на зупинках Харкова. Вартість картки – 30 гривень з урахуванням однієї поїздки в наземному транспорті або в метро. Також через термінали можна поповнити електронний квиток на суму, яка не перевищує 500 грн.