Український сервіс Noplag пройшов до акселератора у США

Čytaty latynkoju
Український сервіс Noplag пройшов до акселератора у США

До програми Starta Accelerator відібрали ще 23 стартапи. Окрім сервісу з пошуку плагіату Noplag, до програми потрапив ще один український екостартап — Effa. Проекти отримають по $130 тис і пройдуть акселерацію у Нью-Йорку.

Як користуватися Noplag

Noplag  це сервіс з пошуку плагіату для навчальних закладів з можливістю давати завдання і перевіряти письмові роботи студентів в режимі онлайн. Також він буде корисний для представників бізнесу. Сервіс може замінити собою будь-яке програмне забезпечення для постановки та виконання і контролю завдань між райтерами та замовниками. Окрім цього, сервіс розрахований на власників сайтів та індивідуальних користувачів.

Перевірка на плагіат є особливо актуальним питанням після того, як наукова спільнота бурхливо відреагувала на плагіат в дисертації дружини вже колишнього Міністра культури України.

Український сервіс Noplag пройшов до акселератора у США

Раніше ми повідомлялиУкраїнські виші отримають онлайн-перевірку наукових робіт на плагіат, що на найближчі 7 років українські виші отримають безкоштовний доступ до ще одного сучасного сервісу перевірки наукових робіт на плагіат.