Французька транспортна компанія Alstom відкриє офіс в Києві

Čytaty latynkoju
Французька транспортна компанія Alstom відкриє офіс в Києві

Про те, що французька транспортна компанія Alstom має намір відкрити представництво в Україні, повідомив керуючий директор кластера Західної та Центральної Азії в Alstom Бернард Пелль. Про це інформує агентство Інтерфакс-Україна. На часі дізнатися більше.

Детальніше про Alstom в Україні

Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alston має намір відкрити свій бізнес в Україні. За словами Пелля, вже знайшли людину, яка представлятиме інтереси Alstom в Україні і буде займатися розвитком бізнесу  Ця людина також відповідатиме за відкриття офісу компанії в Києві. Так само невідомо точну дату відкриття, оскільки, за словами Пелля, багато що залежить від адміністративної роботи в Україні, з якою в компанії «не дуже знайомі».

Alstom Transport — дочірня компанія французького Alstom. Вона займається випуском обладнання та машин для електровозів, електропоїздів, трамваїв та інфрастуктури. Розташована в місті Бельфор. Там знаходиться завод зі збирання локомотивів.

Компанія Alstom виробляє електровози з XIX століття і має представництва у понад 60 країнах світу. Alstom спеціалізується на рішеннях в області єдиних транспортних систем. Вона пропонує широкий спектр рішень як по частині рухомого складу, так і по частині інфраструктури, систем СЦБ і цифрових технологій мобільності.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли«Богдан» випускатиме корпуси для французьких електробусів про те, що українська корпорація «Богдан» вироблятиме кузови для електричних автобусів французької компанії Bluebus. Сторони уклали відповідний контракт щодо співпраці.