«Нова Пошта» розвиватиме власну мережу поштоматів замість співпраці з українським банком

Čytaty latynkoju
«Нова Пошта» розвиватиме власну мережу поштоматів замість співпраці з українським банком

Компанія планує обладнати понад 1 тис зон самообслуговування в найближчі 2 роки.Як повідомила RAU прес-служба компанії, у відповідності до стратегії розвитку мережі відділень та пунктів самообслуговування «Нова Пошта» має план до кінця 2018-го на інтенсивне розширення своєї мережі поштоматів третього покоління. Власну мережу розвиватимуть по усій території України. На часі дізнатися більше про причини такого рішення.

Що варто знати про попередню роботу поштоматів «Нова Пошта»

Власну мережу поштоматів компанія розвивала паралельно з використанням поштоматів мережі «ПриватБанку». Локації, де розміщені поштомати, працюють мінімум до 21:00 і розташовані в максимально зручних для клієнтів місцях. Натомість доступ до поштоматів у відділеннях «ПриватБанку» обмежений через режим роботи цих відділень. Саме тому компанія прийняла рішення про згортання співпраці з компанією «Віеней-Автолізинг». Остання виступає провайдером поштоматів у відділеннях банку. Натомість розвиватимуть власну мережу. Натомість в інших ЗМІ з’явилася інформація про плани компанії-провайдера про зміну власника та продаж. Достовірних підтверджень цих чуток поки що немає.

«Ми вдячні нашим партнерам за багаторічну співпрацю та можливість переконатися в тому, що поштомати – перспективний напрямок для ринку логістики», — прокоментував рішення компанії директор Олександр Бульба. — «Наші клієнти призвичаїлися до цього способу доставки, а тому мотивували нас прийняти рішення про розвиток своєї мережі».

Нагадаємо, раніше ми інформували«Нова пошта» відкриває міні-відділення у мережі гіпермаркетів про співпрацю цієї компанії із мережею супермаркетів «Ашан» в Україні.