fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нова пошта» відкриває міні-відділення у мережі гіпермаркетів

«Nova pošta» vidkryvaje mini-viddilennja u mereži gipermarketiv
«Нова Пошта» відкриває міні-відділення з поштоматами останнього покоління в усіх торгових об’єктах української мережі «Ашан». Відкриття триває в межах розширення та оновлення мережі відділень протягом поточного року на 1000 точок по всій Україні
«Nova Pošta» vidkryvaje mini-viddilennja z poštomatamy ostanńogo pokolinnja v usih torgovyh ob’jektah ukraїnśkoї mereži «Ašan». Vidkryttja tryvaje v mežah rozšyrennja ta onovlennja mereži viddileń protjagom potočnogo roku na 1000 točok po vsij Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розширення мережі передбачає оцінку ефективності існуючих та потенційних локацій на різних територіях. Йдеться і про зміну розміщення відділень, щоб зберегти оптимальну концентрацію відділень та їхню близькість до клієнтів. На часі дізнатися, як вживатимуться мережа гіпермаркетів та поштові відділення. Як співпрацюватимуть Ашан та Нова пошта . Відділення в супермаркетах Ашан забезпечать швидкий сервіс та нададуть можливість самообслуговування. Вони зручні як для рітейлерів, які отримують нові можливості розширення та оновлення прийнятих бізнес-моделей, так і для відвідувачів супермаркетів. Мережа супермаркетів Ашан, що розвиває омніканальність, через поштомати у відділеннях Нової пошти видаватиме своїм клієнтам замовлення на непродовольчі товари, заздалегідь оформлені через електронний канал продажу. Як відомо, Ашан є міжнародною компанією роздрібної торгівлі. Представлена у 17 країнах напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, а також електронною комерцією. В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 22 магазини у 9 містах, а також електронну комерцію у Києві та регіоні. Нова поштазаснована в 2001 році українська компанія. Є лідером ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з понад 2350 відділень по всій країні. Додамо, що іще один амбітний план Нової пошти: хаби та власне авіадоставлення. За словами керівника Нової Пошти, компанія не просто покращуватиме сервіси, які у неї вже є (зокрема, мобільний додаток), але й створить низку інфраструктурних рішень для подальшого розвитку бізнесу.
Реклама 👇 Замовити

Розширення мережі передбачає оцінку ефективності існуючих та потенційних локацій на різних територіях. Йдеться і про зміну розміщення відділень, щоб зберегти оптимальну концентрацію відділень та їхню близькість до клієнтів. На часі дізнатися, як «вживатимуться» мережа гіпермаркетів та поштові відділення.

Як співпрацюватимуть «Ашан» та «Нова пошта» 

Відділення в супермаркетах «Ашан» забезпечать швидкий сервіс та нададуть можливість самообслуговування. Вони зручні як для рітейлерів, які отримують нові можливості розширення та оновлення прийнятих бізнес-моделей, так і для відвідувачів супермаркетів.

Мережа супермаркетів «Ашан», що розвиває омніканальність, через поштомати у відділеннях «Нової пошти» видаватиме своїм клієнтам замовлення на непродовольчі товари, заздалегідь оформлені через електронний канал продажу.

Як відомо, «Ашан» є міжнародною компанією роздрібної торгівлі. Представлена у 17 країнах напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, а також електронною комерцією. В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 22 магазини у 9 містах, а також електронну комерцію у Києві та регіоні.

«Нова пошта»заснована в 2001 році українська компанія. Є лідером ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з понад 2350 відділень по всій країні.

Додамо, що іще один амбітний план «Нової пошти»: хаби та власне авіадоставлення. За словами керівника «Нової Пошти», компанія не просто покращуватиме«Нова пошта» відкриває міні-відділення у мережі гіпермаркетів 1«Нова Пошта» побудує низку хабів та запустить власне авіадоставлення сервіси, які у неї вже є (зокрема, мобільний додаток), але й створить низку інфраструктурних рішень для подальшого розвитку бізнесу.

Джерело: ЦТС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: