Google запустив окремий додаток для подкастів

Čytaty latynkoju
Google запустив окремий додаток для подкастів

Новий додаток дає змогу безкоштовно підписатися на будь-яке шоу та завантажувати серії, щоб слухати офлайн. Усе, що ви слухаєте, автоматично синхронізується на всіх ваших пристроях. Тож ви можете призупинити подкаст на одному пристрої та продовжити слухати на іншому за допомогою Google Асистента.

Які основні параметри має додаток

Користувачам доступні такі опції:

  • Налаштування прослуховування
  • Підписка на подкасти та прослуховування їх безкоштовно
  • Прослуховування на більшій швидкості або пропускання періодів тиші
  • Прослуховування на декількох різних пристроях. Можливість призупинити на телефоні та продовжити згодом на Google HomeЯк Google Home Mini може змінити вашу роботу, дозвілля та сон на краще
  • Пошук подкастів за допомогою додатка Пошук Google і Асистента
  • Пошук нових подкастів на основі історії прослуховування й налаштувань.

Як виглядає новий подкаст-термінал від Google

Версія доступна для смартфонів та планшетів на Android. В українському обліковому записів Apple App Store відшукати версію додатку не вдалося.

Google запустив окремий додаток для подкастів

На головній можна обрати потрібні вам подкасти та додати їх у свою бібліотеку. Інструменту для імпортування сторонніх RSS-стрічок (не тих, які пропонує сам додаток) поки що немає (або принаймні, для українського облікового запису нам не вдалося їх знайти). Втім, якщо ви не надто вимогливі і не любите самостійно налаштовувати підписки, наявної функціональності вам має цілком вистачити.

Google запустив окремий додаток для подкастів

При переході на вкладку із окремим подкастом можна побачити усі його попередні випуски та прослухати їх без завантаження чи завантажити і послухати без інтернет-підключення (наприклад, якщо ви в дорозі).

Google запустив окремий додаток для подкастів

Кожен випуск також відображає шоуноти (опис випуску), тому можна додавати до них пояснювальні посилання, тексти, коментарі до різних частин випуску та іншу інформацію, котра буде корисною для слухачів.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про подкасти30+ англомовних подкастів щодо урбаністики, які варто слухати, які варто слухати усім, хто цікавиться урбаністикою.