Автори проекту зауважують, що кава у країні розвивається і як культура, і як індустрія. Водночас українські бариста підтверджують свій рівень на міжнародних турнірах, а обсмажувальники встановлюють взаємини з фермерами у Центральній Америці та Африці. Аби цей розвиток пришвидшувався та набував якісних рис, за словами авторів проекту, потрібне спеціалізоване видання. Воно матиме назву Blackfield.
Що варто знати про нове видання
Команда нового проекту зауважує, що Blackfield розвиватиметься паралельно як сервіс та платформа: «Бездумне переписування англомовних текстів, непромарковані комерційні матеріали та гонзо-журналістику залишимо осторонь. Урешті-решт, наша мета – зробити так, аби пошук нової кав’ярні чи рецепту альтернативного методу заварювання кави, став максимально простим для читача».
Для бариста і власників кав’ярень автори обіцяють регулярний інформаційний потік, а також низку сервісних функцій на кшталт розміщення вакансій і подій. Для шанувальників кави видання розміщуватиме публікації про кав’ярні, кавову культуру та людей, які її просувають.
Основний розділ нового медіа має назву «Журнал». Окрім статей, у розділі будуть регулярно оновлюватися рубрики про запитання на кавову тему та українських бариста за кордоном, а також словник кавових термінів. Також заплановано запуск розділів «Гіди» та «Події» із відповідним тематичним наповненням. Для пошуку працівників у команду кав’ярень призначено розділ «Вакансії». Також буде складено незалежний список найкращих кав’ярень Києва та інших українських міст.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про успіхиУкраїнські піцайоло вперше представили країну на Чемпіонаті світу в Італії українських піцайоло на міжнародному чемпіонаті та про розвитокМіксологія — мистецтво та наука в пошуках смаку коктейльної культури в Україні.