Український бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис

Čytaty latynkoju
Український бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис

Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot отримав також оцінку від акселератора у $750 тис. Про це інформують у виданні AIN.UA із посиланням на представників компанії-розробника.

Що варто знати про PatentBot

Це — чат-сервісУкраїнський PatentBot розпочав реєстрацію торгових марок в ЄС для реєстрації торгових марок за допомогою можливостей Facebook Messenger. Проект працює в Україні та Сполучених Штатах Америки. Також віднедавна він підтримує надання послуг в країнах Європейського Союзу. З його допомогою українці можуть зареєструвати унікальну торгову марку у всіх цих країнах за мінімальними розцінками. Всі процедури відбуваються онлайн з використанням звичного месенджера.

Для чого команді інвестиції

Компанія повідомила, що давно планувала запуститися в Азії, і прохід у Betatron стане для неї вікном на китайський ринок. Представники проекту називають ринок Китаю найдинамічнішим у питаннях реєстрації торгових марок, якщо порівнювати КНР з рештою країн світу. Для участі в акселераційній програмі до Гонконгу на 4 місяці переїдуть керуючий директор PatentBot Валентин Пивоваров та CTO проекту Володимир Ярославський.

Український бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тисУкраїнський бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис

Раніше ми інформували вас про запуск ботаЯк український чат-бот допомагає з реєстрацією бізнесу в Польщі, який допомагає зареєструвати бізнес у Польщі.