«Укрпошта» створює автомобільні відділення для сіл

Čytaty latynkoju
«Укрпошта» створює автомобільні відділення для сіл

За інформацією, яку оприлюднив керівник прес-служби компанії Миїайло Василенко, «Укрпошта» найближчим часом почне змінювати формат роботи в невеликих селах по Україні. На часі дізнатися, як це працюватиме.

Як працюватиме «Укрпошта» у форматі мобільних відділень

Для реформування порядку обслуговування мешканців сіл компанія планує зробити декілька змін, окрім закриття нерентабельних відділень та запуску автомобільних рейсів із доставлення кореспонденції.

Листоноші більше не ходитимуть пішки. Замість значних піших проходів вони будуть пересуватися на захищеному 4х4 автомобілі. Внаслідок цих змін поштарі будуть працювати повний робочий день, на повну ставку та підвищену зарплату. При цьому, за словами представника національного поштового оператора, години присутності в селі не зменшаться, а подекуди і збільшаться: «Будемо доїжджати туди, де раніше не було пошти. Ми зможемо контролювати за допомогою gps кожну машину та бачити статус кожного відправлення».

Також представник прес-служби «Укрпошти» заявив, що перелік послуг для населення збільшиться, а усі реформи буде реалізовано виключно за кошти підприємства без допомоги з бюджету.

Коли й де чекати на перші подібні відділення

Пілотний проект подібного формату стартує влітку в Чернігівській області.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли«Укрпошта» запустила мобільний застосунок для усіх клієнтів, що національний поштовий оператор запустив мобільний застосунок для усіх своїх клієнтів. Він дає змогу викликати кур’єра, відстежити відправлення та реалізувати низку інших операцій із поштовими відправленнями.