fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» запустила мобільний застосунок для усіх клієнтів

«Ukrpošta» zapustyla mobiľnyj zastosunok dlja usih klijentiv
Раніше плани щодо застосунку лише анонсували, а тепер відкрили встановлення для усіх охочих. Щоправда, поки доступна лише версія для смартфонів на основі Android
Raniše plany ščodo zastosunku lyše anonsuvaly, a teper vidkryly vstanovlennja dlja usih ohočyh. Ščopravda, poky dostupna lyše versija dlja smartfoniv na osnovi Android
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний застосунок для Android-смартфонів вже доступий у магазині Google Play. На часі дізнатися, що вміє новий інструмент комунікації та як його планує використати Укрпошта. Що варто знати про застосунок. Новинка допомагає клієнтам національного українського поштового оператора у отриманні низки послуг від Укрпошти: відстежити відправлення, розрахувати його вартість, виконати оформлення, викликати курєра, здійснити переказ, замовити власну поштову марку. Також є й довідкова функція — можна знаходити поштові відділення та індекси. Партнером із маркетингової діджиталізації та розробки в компанії називають D2, а офіційну презентацію провели на смартфонах від Motorola Ukraine. Про строки запуску аналогічної версії для смартфонів на iOS поки не повідомляють. Раніше ми розповідали вам про плани національного поштового оператора щодо розвитку фінансових послуг для населення.
Реклама 👇 Замовити

Мобільний застосунок для Android-смартфонів вже доступий у магазині Google Play. На часі дізнатися, що вміє новий інструмент комунікації та як його планує використати «Укрпошта».

Що варто знати про застосунок

Новинка допомагає клієнтам національного українського поштового оператора у отриманні низки послуг від «Укрпошти»:

  • відстежити відправлення,
  • розрахувати його вартість,
  • виконати оформлення,
  • викликати кур’єра,
  • здійснити переказ,
  • замовити власну поштову марку.

Також є й довідкова функція — можна знаходити поштові відділення та індекси.

Партнером із маркетингової діджиталізації та розробки в компанії називають D2, а офіційну презентацію провели на смартфонах від Motorola Ukraine. Про строки запуску аналогічної версії для смартфонів на iOS поки не повідомляють.

«Укрпошта» запустила мобільний застосунок для усіх клієнтів

Раніше ми розповідали вам про плани«Укрпошта» запустила мобільний застосунок для усіх клієнтів 1«Укрпошта» має намір розвивати фінансові послуги національного поштового оператора щодо розвитку фінансових послуг для населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: