Взуттєвий ритейлер CCC продав магазини у Польщі, аби відкрити їх в Україні

Čytaty latynkoju
Взуттєвий ритейлер CCC продав магазини у Польщі, аби відкрити їх в Україні

Adler International відома завдяки власній мережі франчайзингових магазинів взуття CCC. Зараз ритейлер продав частину магазинів у Польщі. За рахунок виручених коштів компанія планує розвивати мережу магазинів в Україні. Такі плани оприлюднила «Економічна Правда» із посиланням на агенцію «Інтерфакс-Україна».

Що відомо про угоду із продажу магазинів CCC

Компанія Adler International продала 41 магазин під брендом CCC у Польщі. Загальна вартість оборутки склала 68,5 млн злотих (близько 507 млн грн). Як йдеться у інформації, поширеній прес-службою ритейлера, Adler International має намір використати частину коштів, отриманих від продажу торговельної мережі, на прискорення розширення франчайзингових магазинів CCC в Україні. До 2021 року є план відкрити 50 нових магазинів CCC.

Які показники розвитку бізнесу

Біржові показники CCC

За інформацією компанії, валовий прибуток торгової мережі в 2017 році склав 18,5 млн злотих (136,9 млн грн). Угода із продажу була укладена на початку квітня 2018 року. Як інформує CCC, угода є наступним етапом реалізації стратегії CCC S.A. Capital Group з розвитку мережі продажів. Остання належить до кола найбільших виробників взуття в Європі.

Ця група також є вагомим гравцем електронної торгівлі на ринку взуття в Центральній і Східній Європі. У власності групи CCC перебуває близько 1 тис магазинів. Загальна їхня площа складає 550 тис кв. м. Їх розташовано у 19 країнах Європи та за її межами.

Крім того, група має власну фабрику з виробництва шкіряного взуття. Щорічні продажі мережі складають 50 млн пар взуття. Акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі.

Взуттєвий ритейлер продав магазини у Польщі, аби відкрити їх в Україні

Хто представляє інтереси ритейлера в Україні

В Україні мережу взуттєвих магазинів польського бренду CCC розвиває львівська компанія «ЦЦЦ Україна». Раніше вона інформувала ЗМІ про плани відкрити до 15 нових торгових точок в Україні. Процедура відкриття має відбутися у 2018 році.

Раніше ми повідомлялиH&M офіційно розпочне роботу в Україні про плани H&M відкрити магазин в Україні та розвивати власну мережу. На початку 2018 року також стало відомоМіжнародна мережа магазинів одягу Koton виходить на український ринок про вихід мережі магазинів Koton на український ринок.