Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із 2018 року H&M офіційно розпочне роботу в Україні

Iz 2018 roku H&M oficijno rozpočne robotu v Ukraїni

Відома шведська марка одягу H&M запланувала вихід на український ринок у 2018 році. Окрім України, в компанії повідомили про розширення свого ринку й у Латинській Америці
Vidoma švedśka marka odjagu H&M zaplanuvala vyhid na ukraїnśkyj rynok u 2018 roci. Okrim Ukraїny, v kompaniї povidomyly pro rozšyrennja svogo rynku j u Latynśkij Ameryci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  H&M оголосив про розширення ринку у звіті компанії за перше півріччя 2017-го року. Що відомо про відкриття магазинів. Станом на 2017-й рік магазинів H&M в Україні немає. Покупки можна здійснити лише в інтернет-магазині або у найближчих магазинах у сусідній Польщі. У тексті звіту зазначено, що відкриття нових магазинів H&M заплановано на 2018 рік в Уругваї та Україні. Нагадаємо, що наприкінці травня з’явилась інформація про те, що на український ринок планує вийти шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA.

H&M оголосив про розширення ринку у звіті компанії за перше півріччя 2017-го року.

Що відомо про відкриття магазинів

Станом на 2017-й рік магазинів H&M в Україні немає. Покупки можна здійснити лише в інтернет-магазині або у найближчих магазинах у сусідній Польщі. У тексті звіту зазначено, що відкриття нових магазинів H&M заплановано на 2018 рік в Уругваї та Україні.

Нагадаємо, що наприкінці травня з’явилась інформація про те, що на український ринок планує вийти шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA.

Всі на закупи: H&M нарешті прийде в Україну

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: