fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародна мережа магазинів одягу Koton виходить на український ринок

Mižnarodna mereža magazyniv odjagu Koton vyhodyť na ukraїnśkyj rynok
Турецький рітейлер Koton, що нараховує близько 500 торгових точок в більш ніж 25 країнах світу, прийняв рішення відкрити перший магазин в Україні
Turećkyj ritejler Koton, ščo narahovuje blyźko 500 torgovyh točok v biľš niž 25 kraїnah svitu, pryjnjav rišennja vidkryty peršyj magazyn v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для відкриття магазину турецька мережа одягу орендував площу на першому поверсі ТРЦ Sky Mall у Києві. На цій локації раніше розміщувалися п’ять магазинів, в тому числі — JYSK, Butlers, Springfield і Love Republic, яким тепер доведеться переїхати на інші майданчики ТРЦ. Коли розпочне роботу мережа. Початок роботи магазину Koton заплановано на квітень-травень 2018 року. Торгова марка Koton була створена в 1988 році і почала свою діяльність з пошиття невеликих партій одягу на експорт. Зараз Кoton – це не тільки відомий у всій Європі бренд, але і велика мережа магазинів, що займаються реалізацією власної продукції. Станом на вересень минулого року мережа Koton налічувала близько 300 магазинів в Туреччині і майже 200 торгових точок за її межами. Турецький бренд працює в сегменті Fast Fashion, який передбачає часту зміну колекцій і, як правило, одяг за доступними цінами. Найбільш відомі торгові мережі, що працюють за такою моделлю – Zara, H&M і Mango. Нагадаємо, що іще один спортивний бренд Under Armour відкрив іще один магазин в Україні. Тепер вони мають 2 своїх представництва в Україні: у Києві та тепер у Харкові.
Реклама 👇 Замовити

Для відкриття магазину турецька мережа одягу орендував площу на першому поверсі ТРЦ Sky Mall у Києві. На цій локації раніше розміщувалися п’ять магазинів, в тому числі — JYSK, Butlers, Springfield і Love Republic, яким тепер доведеться переїхати на інші майданчики ТРЦ.

Коли розпочне роботу мережа

Початок роботи магазину Koton заплановано на квітень-травень 2018 року. Торгова марка Koton була створена в 1988 році і почала свою діяльність з пошиття невеликих партій одягу на експорт. Зараз Кoton – це не тільки відомий у всій Європі бренд, але і велика мережа магазинів, що займаються реалізацією власної продукції. Станом на вересень минулого року мережа Koton налічувала близько 300 магазинів в Туреччині і майже 200 торгових точок за її межами. Турецький бренд працює в сегменті Fast Fashion, який передбачає часту зміну колекцій і, як правило, одяг за доступними цінами. Найбільш відомі торгові мережі, що працюють за такою моделлю – Zara, H&M і Mango.

Нагадаємо, що іще один спортивний бренд Under Armour відкривМіжнародна мережа магазинів одягу Koton виходить на український ринок 1Спортивний бренд Under Armour відкрив іще один магазин в Україні іще один магазин в Україні. Тепер вони мають 2 своїх «представництва» в Україні: у Києві та тепер у Харкові.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: