Зупинки громадського транспорту в українських містах стануть безпечнішими

Čytaty latynkoju
Зупинки громадського транспорту в українських містах стануть безпечнішими

Такі зміни спрямовано на підвищення безпеки пасажирів під час очікування транспорту на зупинках та мінімізації можливих наїздів чи аварій.

Як підвищуватимуть безпеку на зупинках

На сьогодні, зазначив заступник міністра, через відсутність окремих огороджень і захисних елементів безпеку пасажирів на зупинках громадського транспорту не забезпечено нічим. Новий проект будівельних норм використовує іноземний досвід для вирішення цієї проблеми. Огорожі проектуватимуть згідно з ДСТУ Б В.2.3-11 «Огородження дорожнє перильного типу. Загальні технічні умови».

Нагадаємо, що карти Google навчилися підказуватиКарти Google навчилися підказувати зупинки транспорту зупинки громадського транспорту. Нова опція запущена для мобільного застосунку Google Maps у смартфонах на базі Android. Сервіс відслідковує час відправлення та прибуття, мітки по ходу маршруту та попереджає про потребу залишити поточний автобус чи потяг і пересісти на інший, аби встигнути вчасно до місця призначення. Також можна відслідковувати прогрес по мірі перебування за кермом чи пересування містом пішки чи на велосипеді.

Додамо, що на Донеччині з’явиласяНа Донеччині з’явилася зупинка зі смарт-функціями зупинка зі смарт-функціями. Новація зупинки в Маріуполі — єдина в Україні система відеоспостереження, яка може розпізнати тип, модель, марку та колір автомобіля. Розклад руху громадського транспорту на цій зупинці також інтерактивний. Зручно та швидко можна дізнатися, чи довго чекати маршрутку чи тролейбус. Комфортна зупинка не лише для пасажирів, а й для водіїв: вони можуть дізнатися, чи не ведуться поблизу на певній ділянці дороги ремонтні роботи.