Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»

Čytaty latynkoju
Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації та фінансування  від місцевої влади. На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

Чому варто скористатися програмою «теплих кредитів»

Участь в Урядовій програмі «теплих кредитів» – це нагода:

  • значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів;
  • зменшити комунальні рахунки;
  • підвищити комфорт в оселях;
  • збільшити вартість будинку.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади. Отримати відшкодування можна у розмірі:

  • 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів)
  • 35 % – для утеплення індивідуального житла
  • від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Нагадаємо, що завдяки урядовій програмі «теплі кредити» торік виданСтало відомо, як Україна компенсувала «теплі кредити» у 2017-муо 110,9 тис позик. Держава компенсувала 818 млн грн на енергозберігаюче обладнання. Люди та ОСББ встановили металопластикові вікна, лічильники, утеплили стіни. 106 тис кредитів було видано на вікна, лічильники та утеплення. Ще 4,3 тис кредитів виділили на «негазовані» котли. Загальна сума витрачених на «теплі кредити» коштів склала 2,32 млрд грн.

Додамо, що українська столиця надаєКиїв надає 10 млн грн на компенсацію «теплих кредитів» 10 млн грн на компенсацію «теплих кредитів». Завдяки лише енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій. Відповідно буде суттєва економія бюджетних коштів на оплаті комунальних платежів. Заощадження стануть вигідною інвестицією в енергоефективні заходи заради комфорту та тепла у таких закладах. Київ вже має певні успіхи у питанні енергоменеджменту. Мер Києва додав, що використовуючи сучасні енергоефективні технології, можна зекономити 30-40 % енергії. Це означає, що 300 млн грн на рік можна заощадити.