fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ надає 10 млн грн на компенсацію «теплих кредитів»

Kyїv nadaje 10 mln grn na kompensaciju «teplyh kredytiv»
Завдяки енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій
Zavdjaky energomenedžmentu u dytsadkah, školah, likarnjah toščo možna skorotyty energospožyvannja na 20% bez dodatkovyh investycij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про партнерство між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Київською міськдержадміністрацією. Йдеться про запровадження систем енергоменеджменту в бюджетній сфері для підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ. Компенсація теплих кредитів складе 10 млн грн. Скільки зекономлять у Києві. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук наголосив, що цьогоріч Київ виділив рекордні 10 млн грн на реалізацію міської програми теплого кредиту у 2018 році. Завдяки лише енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій. Відповідно буде суттєва економія бюджетних коштів на оплаті комунальних платежів. Заощадження стануть вигідною інвестицією в енергоефективні заходи заради комфорту та тепла у таких закладах. Київ вже має певні успіхи у питанні енергоменеджменту. Мер Києва додав, що використовуючи сучасні енергоефективні технології, можна зекономити 30-40 % енергії. Це означає, що 300 млн грн на рік можна заощадити. Додамо, що загалом по Україні уряд планує виділити 400 млн грн на теплі кредити. У Державному бюджеті України на 2018 рік український уряд заклав 2 млрд грн на енергоефективність. Окремою статтею видатків стане кредитування програм із утеплення багатоповерхових житлових будинків.
Реклама 👇 Замовити

Мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про партнерство між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Київською міськдержадміністрацією. Йдеться про запровадження систем енергоменеджменту в бюджетній сфері для підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ. Компенсація «теплих кредитів» складе 10 млн грн.

Скільки зекономлять у Києві

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук наголосив, що цьогоріч Київ виділив рекордні 10 млн грн на реалізацію міської програми «теплого кредиту» у 2018 році. Завдяки лише енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій. Відповідно буде суттєва економія бюджетних коштів на оплаті комунальних платежів. Заощадження стануть вигідною інвестицією в енергоефективні заходи заради комфорту та тепла у таких закладах. Київ вже має певні успіхи у питанні енергоменеджменту. Мер Києва додав, що використовуючи сучасні енергоефективні технології, можна зекономити 30-40 % енергії. Це означає, що 300 млн грн на рік можна заощадити.

Додамо, що загалом по Україні уряд планує виділитиКиїв надає 10 млн грн на компенсацію «теплих кредитів» 1Енергоефективність по-новому — 400 млн грн дадуть на «теплі» кредити 400 млн грн на «теплі кредити». У Державному бюджеті України на 2018 рік український уряд заклав 2 млрд грн на енергоефективність. Окремою статтею видатків стане кредитування програм із утеплення багатоповерхових житлових будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: