Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ надає 10 млн грн на компенсацію «теплих кредитів»

Kyїv nadaje 10 mln grn na kompensaciju «teplyh kredytiv»

Завдяки енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій
Zavdjaky energomenedžmentu u dytsadkah, školah, likarnjah toščo možna skorotyty energospožyvannja na 20% bez dodatkovyh investycij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про партнерство між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Київською міськдержадміністрацією. Йдеться про запровадження систем енергоменеджменту в бюджетній сфері для підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ. Компенсація теплих кредитів складе 10 млн грн. Скільки зекономлять у Києві. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук наголосив, що цьогоріч Київ виділив рекордні 10 млн грн на реалізацію міської програми теплого кредиту у 2018 році. Завдяки лише енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій. Відповідно буде суттєва економія бюджетних коштів на оплаті комунальних платежів. Заощадження стануть вигідною інвестицією в енергоефективні заходи заради комфорту та тепла у таких закладах. Київ вже має певні успіхи у питанні енергоменеджменту. Мер Києва додав, що використовуючи сучасні енергоефективні технології, можна зекономити 30-40 % енергії. Це означає, що 300 млн грн на рік можна заощадити. Додамо, що загалом по Україні уряд планує виділити 400 млн грн на теплі кредити. У Державному бюджеті України на 2018 рік український уряд заклав 2 млрд грн на енергоефективність. Окремою статтею видатків стане кредитування програм із утеплення багатоповерхових житлових будинків.
Реклама 👇 Замовити

Мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про партнерство між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Київською міськдержадміністрацією. Йдеться про запровадження систем енергоменеджменту в бюджетній сфері для підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ. Компенсація «теплих кредитів» складе 10 млн грн.

Скільки зекономлять у Києві

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук наголосив, що цьогоріч Київ виділив рекордні 10 млн грн на реалізацію міської програми «теплого кредиту» у 2018 році. Завдяки лише енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій. Відповідно буде суттєва економія бюджетних коштів на оплаті комунальних платежів. Заощадження стануть вигідною інвестицією в енергоефективні заходи заради комфорту та тепла у таких закладах. Київ вже має певні успіхи у питанні енергоменеджменту. Мер Києва додав, що використовуючи сучасні енергоефективні технології, можна зекономити 30-40 % енергії. Це означає, що 300 млн грн на рік можна заощадити.

Додамо, що загалом по Україні уряд планує виділити 400 млн грн на «теплі кредити». У Державному бюджеті України на 2018 рік український уряд заклав 2 млрд грн на енергоефективність. Окремою статтею видатків стане кредитування програм із утеплення багатоповерхових житлових будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: