fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, як Україна компенсувала «теплі кредити» у 2017-му

Stalo vidomo, jak Ukraїna kompensuvala «tepli kredyty» u 2017-mu
Завдяки урядовій програмі «Теплі Кредити» торік видано 110,9 тис позик. Держава компенсувала 818 млн грн на енергозберігаюче обладнання. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман  
Zavdjaky urjadovij programi «Tepli Kredyty» torik vydano 110,9 tys pozyk. Deržava kompensuvala 818 mln grn na energozberigajuče obladnannja. Pro ce na svoїj storinci u Facebook napysav Prem'jer-ministr Ukraїny Volodymyr Grojsman  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завдяки урядовій програмі Теплі Кредити в 2017 році видали 110,9 тис позик. Держава компенсувала 818 млн грн на енергозберігаюче обладнання. Люди та ОСББ встановили металопластикові вікна, лічильники, утеплили стіни. Як розподілили кошти. 106 тис кредитів було видано на вікна, лічильники та утеплення. Ще 4,3 тис кредитів виділили на негазовані котли. Загальна сума витрачених на теплі кредити коштів склала 2,32 млрд грн. Додамо, що українська столиця надає 10 млн грн на компенсацію теплих кредитів. Завдяки лише енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій. Відповідно буде суттєва економія бюджетних коштів на оплаті комунальних платежів. Заощадження стануть вигідною інвестицією в енергоефективні заходи заради комфорту та тепла у таких закладах. Київ вже має певні успіхи у питанні енергоменеджменту. Мер Києва додав, що використовуючи сучасні енергоефективні технології, можна зекономити 30-40 % енергії. Це означає, що 300 млн грн на рік можна заощадити. Загалом на Україну на 2018 рік у державному бюджеті України закладено 400 млн грн. Ще 1,6 млрд грн виділять на Фонд енергоефективності. Також додаткових 800 млн грн український уряд очікує від міжнародних партнерів України. Ці кошти також скерують на фінансування програми теплих кредитів. За попередніми підрахунками, вже у наступному, 2018-му, році понад 120 тис українських сімей зможуть отримати кошти від держави, аби утеплити свої помешкання.
Реклама 👇 Замовити

Завдяки урядовій програмі «Теплі Кредити» в 2017 році видали 110,9 тис позик. Держава компенсувала 818 млн грн на енергозберігаюче обладнання. Люди та ОСББ встановили металопластикові вікна, лічильники, утеплили стіни.

Як розподілили кошти

106 тис кредитів було видано на вікна, лічильники та утеплення. Ще 4,3 тис кредитів виділили на «негазовані» котли. Загальна сума витрачених на «теплі кредити» коштів склала 2,32 млрд грн.

Додамо, що українська столиця надаєСтало відомо, як Україна компенсувала «теплі кредити» у 2017-му 1Київ надає 10 млн грн на компенсацію «теплих кредитів» 10 млн грн на компенсацію «теплих кредитів». Завдяки лише енергоменеджменту у дитсадках, школах, лікарнях тощо можна скоротити енергоспоживання на 20% без додаткових інвестицій. Відповідно буде суттєва економія бюджетних коштів на оплаті комунальних платежів. Заощадження стануть вигідною інвестицією в енергоефективні заходи заради комфорту та тепла у таких закладах. Київ вже має певні успіхи у питанні енергоменеджменту. Мер Києва додав, що використовуючи сучасні енергоефективні технології, можна зекономити 30-40 % енергії. Це означає, що 300 млн грн на рік можна заощадити.

Загалом на Україну на 2018 рік у державному бюджеті України закладеноСтало відомо, як Україна компенсувала «теплі кредити» у 2017-му 2Енергоефективність по-новому — 400 млн грн дадуть на «теплі» кредити 400 млн грн. Ще 1,6 млрд грн виділять на Фонд енергоефективності. Також додаткових 800 млн грн український уряд очікує від міжнародних партнерів України. Ці кошти також скерують на фінансування програми «теплих» кредитів. За попередніми підрахунками, вже у наступному, 2018-му, році понад 120 тис українських сімей зможуть отримати кошти від держави, аби утеплити свої помешкання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: