Як розповіли організатори проекту, його мета – створити в Харкові умови, щоб талановиті IT-фахівці, студенти та підприємці мали повноцінний доступ до знань і ресурсів та розвивали свій бізнес в Україні. Це допоможе підтримувати високий рівень харківських фахівців, впроваджувати передові технології у промисловий сектор регіону і підприємництво. У цьому і допоможе інноваційний кампус.
Що відомо про новий проект
«Серцем» кампуса стане інноваційна освітня програма, розроблена фахівцями UNIT.Factory у співпраці з НТУ «ХПІ». Талановита молодь тут буде навчатися інформаційних технологій безкоштовно. Також там продовжить свою роботу школа малого і середнього підприємництва. Сучасний коворкінг дасть можливість креативним молодим фахівцям отримати робочі місця, кваліфіковану професійну підтримку бізнесу, безпеку, доступ до знань. Планується, що до фінансування цього соціально-освітнього проекту будуть залучені інвестиції держави, підприємств та місцевого бізнесу.
За словами голови облдержадміністрації Юлії Світличної, Харків – місто університетів, освітній центр України. Це є перевагою, яку необхідно постійно примножувати. Саме тому на Харківщині завжди підтримується реалізація інноваційних проектів у сфері освіти. Такі проекти, як інноваційний кампус у НТУ «ХПІ», розширюють можливості для навчання та подальшого працевлаштування молоді, а також створюють умови для об’єднання інтелекту й підприємницьких здібностей і тому мають стати місцем народження перспективних стартапів.
Нагадаємо, що у школах Туреччини вивчатимутьУ школах Туреччини вивчатимуть українську мову українську мову. Якщо дитина вирішить вивчати українську в турецькій школі, то вона зможе продовжити курс в університеті Стамбула. В березні тут відкрили спеціальність «українська мова та література». Для цього у престижному турецькому вищі відкрили ціле відділення. Це перша кафедра у Туреччині української мови та літератури. Невдовзі студенти зі Стамбула приїдуть на два роки до України, аби закріпити і вдосконалити отримані знання та отримати одразу два дипломи – український і турецький.