Під брендом Veterano запускається онлайн-платформа таксі

Čytaty latynkoju
Під брендом Veterano запускається онлайн-платформа таксі

Леонід Остальцев виокремив 3 головні вимоги до машин у службі Veterano Cab. Це чистота, справний технічний стан і безпека. Поки що триває відбір машин, які відповідають вимогам нової служби таксі.

Що відомо про новий ветеранський проект

Серед особливостей нової служби таксі будуть наступні фільтри:

  • Таксі для курців / некурців;
  • Наявність / відсутність дитячого крісла;
  • Перевезення тварин.

Всі ці фільтри можна буде вибрати в додатку при замовленні машини. Від цього частково залежатиме і ціна поїздки. Наприклад, якщо ви подорожуєте з домашньою твариною, вам доведеться заплатити більше, проте водій не має права відмовити вам в поїздці, навіть якщо у вас хаскі. Працювати в новій платформі таксі зможуть не тільки ветерани АТО, а й звичайні водії.

Нова платформа таксі запрацює вже через 3 тижні. Тоді користувач зможе викликати машину. Однак додаток Veterano Cab вже доступний для скачування як для Android, так і для Apple. Працювати нова служба таксі буде за прикладом Uklon і Uber.

Нагадаємо, що офіційні таксі в Україні мали бутиОфіційні таксі в Україні будуть на жовтих номерах на жовтих номерах. Комплекс заходів розроблений задля боротьби з нелегальними пасажирськими перевізниками. Всі автомобілі офіційних перевізників, які мають документи і дозволи, будуть поставлені на жовті номерні знаки, щоби Національна поліція змогла ідентифікувати офіційного перевізника і нелегального. За словами Лавренюка, впровадження жовтих номерних знаків дасть перевізникам низку переваг. Пасажири чітко розумітимуть, що автомобіль з жовтими номерами є ліцензованим перевізником, який несе повну відповідальність за безпеку пасажира.