fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Офіційні таксі в Україні будуть на жовтих номерах

Oficijni taksi v Ukraїni buduť na žovtyh nomerah
Міністерство інфраструктури України спільно з Міністерством внутрішніх справ мають намір зобов'язати ліцензованих пасажирських перевізників використовувати номери жовтого кольору
Ministerstvo infrastruktury Ukraїny spiľno z Ministerstvom vnutrišnih sprav majuť namir zobov'jazaty licenzovanyh pasažyrśkyh pereviznykiv vykorystovuvaty nomery žovtogo koľoru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Номерні знаки жовтого кольору допоможуть відрізнити офіційного перевізника від нелегального. Про це в ході брифінгу в Мінінфраструктури повідомив заступник міністра економічного розвитку Юрій Лавренюк. На часі дізнатися про зміни, котрих зазнають таксі. У чому переваги нововведення для таксі. Комплекс заходів розроблений задля боротьби з нелегальними пасажирськими перевізниками. Всі автомобілі офіційних перевізників, які мають документи і дозволи, будуть поставлені на жовті номерні знаки, щоб Нацполіція змогла ідентифікувати офіційного перевізника і нелегального. За словами Лавренюка, впровадження жовтих номерних знаків дасть перевізникам низку переваг. Пасажири чітко розумітимуть, що автомобіль з жовтими номерами є ліцензованим перевізником, який несе повну відповідальність за безпеку пасажира. У перевізника будуть переваги. Якщо ми говоримо про місто, то буде дозволена зупинка в місцях висадки і посадки пасажирів громадського транспорту, де на даний момент зупинятися їм заборонено. Також за рух по смузі громадського транспорту вони не притягуватимуться до відповідальності.. Юрій Лавренюк. заступник міністра економічного розвитку.
Реклама 👇 Замовити

Номерні знаки жовтого кольору допоможуть відрізнити офіційного перевізника від нелегального. Про це в ході брифінгу в Мінінфраструктури повідомив заступник міністра економічного розвитку Юрій Лавренюк. На часі дізнатися про зміни, котрих зазнають таксі.

У чому переваги нововведення для таксі

Комплекс заходів розроблений задля боротьби з нелегальними пасажирськими перевізниками. Всі автомобілі офіційних перевізників, які мають документи і дозволи, будуть поставлені на жовті номерні знаки, щоб Нацполіція змогла ідентифікувати офіційного перевізника і нелегального. За словами Лавренюка, впровадження жовтих номерних знаків дасть перевізникам низку переваг. Пасажири чітко розумітимуть, що автомобіль з жовтими номерами є ліцензованим перевізником, який несе повну відповідальність за безпеку пасажира.

У перевізника будуть переваги. Якщо ми говоримо про місто, то буде дозволена зупинка в місцях висадки і посадки пасажирів громадського транспорту, де на даний момент зупинятися їм заборонено. Також за рух по смузі громадського транспорту вони не притягуватимуться до відповідальності.

Юрій Лавренюк, заступник міністра економічного розвитку

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: