«Київстар» запустив 4G у 20 українських населених пунктах

Čytaty latynkoju
«Київстар» запустив 4G у 20 українських населених пунктах

За словами Чернишова, компанія «Київстар» запустила 4G в діапазоні 2600 МГц у 20 населених пунктах. Зв’язок нового покоління зможуть спробувати мешканці у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, у Харкові, Тернополі, Вінниці, Ужгороді, Хмельницькому, на курортах і в пунктах перетину адміністративних кордонів України. Запуск зв’язку в діапазоні 1800 МГц обіцяють організувати влітку.

Що варто знати про 4G від «Київстар»

Встановлено понад 500 додаткових базових станцій для роботи в діапазоні 2600 МГц — у локаціях, де найбільше навантаження на мережу. За словами Петра Чернишова, влітку компанія почне надавати своїм абонентам зв’язок у діапазоні 1800 МГц. Поки що покриття буде не суцільним, але випробувати його можна буде у перелічених вище містах. Президент компанії наполягає на тому, що придбаних на аукціоні частот більше, аніж у компаній-кокурентів. Тому в подальшому буде забезпечене суцільне покриття.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про історіюЯк підготуватися до 4G в Україні — поради від Київстар стандартів мобільного зв’язку в Україні — а також про те, як підготувати свій смартфон до 4G. Раніше минулого тижня відбувся запускVodafone та lifecell запустили в Україні 4G-зв’язок зв’язку четвертого покоління від двох інших мобільних операторів в Україні.