fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Vodafone та lifecell запустили в Україні 4G-зв’язок

Vodafone ta lifecell zapustyly v Ukraїni 4G-zv'jazok
30 березня 2018-го оператори мобільного зв'язку lifecell та Vodafone запустили в Україні технологію 4G.  Для використання зв'язку нового покоління абоненту необхідно мати SIM-картку з підтримкою стандарту 4G/LTE і смартфон із підтримкою 4G
30 bereznja 2018-go operatory mobiľnogo zv'jazku lifecell ta Vodafone zapustyly v Ukraїni tehnologiju 4G.  Dlja vykorystannja zv'jazku novogo pokolinnja abonentu neobhidno maty SIM-kartku z pidtrymkoju standartu 4G/LTE i smartfon iz pidtrymkoju 4G
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наприкінці січня 2018 року в Україні українські телеком-оператори здобули перші ліцензії на 4G. Незабаром в Україні мають запустити 4G на частотах 1800 мГц. В цьому діапазоні оператори матимуть можливість покрити значно більшу територію, ніж у діапазоні 2600 мГц. Аукціон з продажу цих частот відбувся 6 березня 2018-го. Скільки міст тепер мають 4G. Оператор lifecell повідомив у Facebook, що першим запустив 4.5G (LTE Advanced Pro) у найбільшій кількості обласних центрів України. За даними компанії, щоб підключитися до нового стандарту, потрібні лише SIM-карта і смартфон, що підтримують 4G/LTE. Оператор Vodafone на своїй сторінці у Facebook написав, що запустив 4G у Києві, Львові та Харкові. Інші міста України компанія також обіцяє підключити. Петро Порошенко наголосив, що оператори мобільного звязку запустили 4G у понад 20 містах України.  Також звязок четвертого покоління запрацював і у районах проведення АТО: в Краматорську і Сєвєродонецьку. Нагадаємо, що завдяки відкритому конкурсу в Україні на ліцензії 4-го покоління зв’язку державний бюджет сьогодні отримав 5,434 млрд гривень при запланованих 4 мільярдах.  На попередньому конкурсі було залучено 9 млрд грн на частоти третього покоління. Крім того, українська армія отримала 2 млрд грн на конверсію частот. А також 26 млрд грн інвестори внесли в економіку України, щоб надати українцям якісний зв’язок.
Реклама 👇 Замовити

Наприкінці січня 2018 року в Україні українські телеком-оператори здобули перші ліцензії на 4G. Незабаром в Україні мають запустити 4G на частотах 1800 мГц. В цьому діапазоні оператори матимуть можливість покрити значно більшу територію, ніж у діапазоні 2600 мГц. Аукціон з продажу цих частот відбувся 6 березня 2018-го.

Скільки міст тепер мають 4G

Оператор lifecell повідомив у Facebook, що першим запустив 4.5G (LTE Advanced Pro) у найбільшій кількості обласних центрів України. За даними компанії, щоб підключитися до нового стандарту, потрібні лише SIM-карта і смартфон, що підтримують 4G/LTE. Оператор Vodafone на своїй сторінці у Facebook написав, що запустив 4G у Києві, Львові та Харкові. Інші міста України компанія також обіцяє підключити.

Петро Порошенко наголосив, що оператори мобільного зв’язку запустили 4G у понад 20 містах України.  Також зв’язок четвертого покоління запрацював і у районах проведення АТО: в Краматорську і Сєвєродонецьку.

Нагадаємо, що завдяки відкритому конкурсу в Україні на ліцензії 4-го покоління зв’язку державний бюджет сьогодні отримавVodafone та lifecell запустили в Україні 4G-зв'язок 1Стало відомо, як проінвестують 4G в Україні 5,434 млрд гривень при запланованих 4 мільярдах.  На попередньому конкурсі було залучено 9 млрд грн на частоти третього покоління. Крім того, українська армія отримала 2 млрд грн на конверсію частот. А також 26 млрд грн інвестори внесли в економіку України, щоб надати українцям якісний зв’язок.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: