Запрацював сервіс пришвидшеної видачі закордонних паспортів

Čytaty latynkoju
Запрацював сервіс пришвидшеної видачі закордонних паспортів

Подані на сайті сервісу заявки після опрацювання передають підприємству-виробнику паспортів для подальшого розгляду.

Про що говорить статистика

В Міграційній службі нагадують, що пропозиції від посередників щодо надання послуг з прискорення оформлення закордонних паспортів є незаконними. Відповідно до повідомлення прес-відділу Міграційної служби, з початку 2018 року в Україні оформили та виготовили близько 1,4 млн закордонних паспортів. У черзі на персоналізацію на Поліграфкомбінаті «Україна» досі залишається близько 675 тисяч документів.

Доступний сервіс за посиланням.

Нагадаємо, що українські прикордонники відзвітувалиПрикордонники відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами про кількість іноземців із біометричними  паспортами. 1 січня 2018 року почала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 70 країн. На кордоні з північно-східною сусідкою Україна в тестовому режимі запустила біометричний контроль ще 27 грудня. Іноземців тепер перевіряють ретельніше. Станом на 23 березня 2018 року біометрією скористалися 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни північно-східної сусідки. Вони їдуть в основному з комерційних справ і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон. Це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку.

Нагадаємо, що система біометричного контролю працюєБіометричний контроль на кордоні з 1 січня 2018-го — що варто знати у 157 міжнародних пунктах пропуску для наземного транспорту й в аеропортах. Жодних окремих пунктів, які би ускладнювали чи затягували процедуру перетину кордону, немає. Систему «біометрики» підключено напряму до баз даних Інтерполу та Європолу. Також зібрана інформація передаватиметься до Національної системи верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства.