Прикордонники відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами

Čytaty latynkoju
Прикордонники відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами

1 січня 2018 року почала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 70 країн. На кордоні з північно-східною сусідкою Україна в тестовому режимі запустила біометричний контроль ще 27 грудня. Іноземців тепер перевіряють ретельніше.

Про що свідчить статистика щодо іноземців

Станом на 23 березня 2018 року) біометрією скористалися 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни північно-східної сусідки. Вони їдуть в основному з комерційних справ і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон. Це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку.

Додамо, що на північно-східному кордоні в Україні запрацювавУкраїна запроваджує біометричний контроль на північно-східному кордоні біометричний контроль ще 27 грудня 2017 року.  При перетині державного кордону України гості країни мають надати відбитки пальців та біометричні дані на контрольно-пропускних пунктах митного контролю. Всі контрольно-пропускні пункти на Північному Сході України вже обладнано новітніми системами зняття біометричних даних та підключено до бази Інтерполу та Європолу. Все це має на меті запобігти проникненню до країни диверсантів та нелегальних мігрантів, а також підсилити рівень безпеки в аеропортах та на митних пунктах пропуску.

Нагадаємо, що система біометричного контролю працюєБіометричний контроль на кордоні з 1 січня 2018-го — що варто знати у 157 міжнародних пунктах пропуску для наземного транспорту й в аеропортах. Жодних окремих пунктів, які би ускладнювали чи затягували процедуру перетину кордону, немає. Систему «біометрики» підключено напряму до баз даних Інтерполу та Європолу. Також зібрана інформація передаватиметься до Національної системи верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства.