fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна запроваджує біометричний контроль на північно-східному кордоні

Ukraїna zaprovadžuje biometryčnyj kontroľ na pivnično-shidnomu kordoni
Мобільні комплекси біометричного контролю запустять на кордоні як засіб перевірки усіх громадян сусідньої країни, що в’їжджають до України з північно-східного напрямку
Mobiľni kompleksy biometryčnogo kontrolju zapustjať na kordoni jak zasib perevirky usih gromadjan susidńoї kraїny, ščo v’їždžajuť do Ukraїny z pivnično-shidnogo naprjamku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запобігання контрабанді, диверсантам чи незаконному перетину кордону — серед провідних завдань контролю кордону в країні, котра веде захисну війну. Саме тому нові заходи контролю на митниці та при перетині українського кордону починають діяти. І для цього застосують новітні технології. Як повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, мобільні комплекси, що здійснюють біометричний контроль, запрацюють на північно-східному кордоні України 27 грудня. Їх встановлено в місцях потенційного нелегального перетину державного кордону між країною-агресором та Україною для запобігання контрабанді та порушенням держкордону. На часі дізнатися більше про ці зміни. Який ще прикордонний контроль буде впроваджено із 1 січня 2018-го. Біометричний контроль у повному обсязі діятиме для громадян сусідньої федерації із 00:01 із 1 січня 2018 року, повідомив радник. При перетині державного кордону України гості країни мають надати відбитки пальців та біометричні дані на контрольно-пропускних пунктах митного контролю. За словами Зоряна Шкіряка, всі контрольно-пропускні пункти на Північному Сході України вже обладнано новітніми системами зняття біометричних даних та підключено до бази Інтерполу та Європолу. Все це має на меті запобігти проникненню до країни диверсантів та нелегальних мігрантів, а також підсилити рівень безпеки в аеропортах та на митних пунктах пропуску. Раніше ми розповідали вам про те, як діятимуть українські біометричні паспорти для безвізового режиму із ЄС.
Реклама 👇 Замовити

Запобігання контрабанді, диверсантам чи незаконному перетину кордону — серед провідних завдань контролю кордону в країні, котра веде захисну війну. Саме тому нові заходи контролю на митниці та при перетині українського кордону починають діяти. І для цього застосують новітні технології. Як повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, мобільні комплекси, що здійснюють біометричний контроль, запрацюють на північно-східному кордоні України 27 грудня. Їх встановлено в місцях потенційного нелегального перетину державного кордону між країною-агресором та Україною для запобігання контрабанді та порушенням держкордону. На часі дізнатися більше про ці зміни.

Який ще прикордонний контроль буде впроваджено із 1 січня 2018-го

Біометричний контроль у повному обсязі діятиме для громадян сусідньої федерації із 00:01 із 1 січня 2018 року, повідомив радник. При перетині державного кордону України гості країни мають надати відбитки пальців та біометричні дані на контрольно-пропускних пунктах митного контролю. За словами Зоряна Шкіряка, всі контрольно-пропускні пункти на Північному Сході України вже обладнано новітніми системами зняття біометричних даних та підключено до бази Інтерполу та Європолу. Все це має на меті запобігти проникненню до країни диверсантів та нелегальних мігрантів, а також підсилити рівень безпеки в аеропортах та на митних пунктах пропуску.

Раніше ми розповідали вам про те, як діятимуть українські біометричні паспортиУкраїна запроваджує біометричний контроль на північно-східному кордоні 1Безвіз — коротка інструкція для перших мандрівників для безвізового режиму із ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: