Китайська компанія надає кредит «Укртелекому»

Čytaty latynkoju
Китайська компанія надає кредит «Укртелекому»

Китайська корпорація ZTE заснована в 1985 році в Китаї. Займається виробництвом пристроїв дротового і бездротового зв’язку, мобільних і фіксованих терміналів.

Коли будуть доступні кошти 

Фінансування призначене для реалізації проектів з розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів, модернізації мережі доступу та інших елементів інфраструктури «Укртелекому». Кошти будуть доступі з червня 2018 року і використовуватимуться для проектів з терміном окупності не більше 5 років. Як зазначив директор ZTE Urkaine LLC Хуан Мінсі, відтепер співпраця буде не тільки у сфері поставок обладнання для споживачів, але і на рівні важливих інфраструктурних рішень, необхідних для розвитку мережі «Укртелекому».

Нагадаємо, що найбільший віртуальний мобільний оператор світу LycaMobile заявивНайбільший віртуальний мобільний оператор збирається в Україну про свої наміри заходити в Україну. У прес-службі «Укртелекому» повідомили, що компанія станом на зараз розглядає варіант співпраці «ТриМоб» із LycaMobile, але деталі ймовірного спільного використання частот та надання послуг українським абонентам поки що не розголошують.

Додамо, що китайська компанія будуватимеКитайська компанія будуватиме житомирську об’їзну житомирську об’їзну. Вартість об’їзної бетонної траси навколо Житомира обійдеться у €42,3 млн. Підрядником стане китайська компанія Sonohydro Corporation Ltd. Цьогоріч планується будівництво ще двох бетонних доріг. Йдеться про трасу Миколаїв-Кропивницький та Дніпро-Решетилівка.

А Китайська національна корпорація генеральних підрядів надастьКитайська корпорація надасть українцям нерухомість у лізинг українцям нерухомість у лізинг. Кредит під державну гарантію надаватиметься строком на 15 років, ефективна відсоткова ставка складатиме 4,5 % річних. Вибірка кредиту здійснюватиметься окремими траншами згідно із затвердженим графіком фінансування.