fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китайська корпорація надасть українцям нерухомість у лізинг

Kytajśka korporacija nadasť ukraїncjam neruhomisť u lizyng
КабМін погодив залучення $500 млн кредиту від Китайської національної корпорації генеральних підрядів (CCEC) для фінансування реалізації державного інвестиційного проекту «Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу»  
KabMin pogodyv zalučennja $500 mln kredytu vid Kytajśkoї nacionaľnoї korporaciї generaľnyh pidrjadiv (CCEC) dlja finansuvannja realizaciї deržavnogo investycijnogo proektu «Zabezpečennja žytlom na umovah ipotečnogo kredytuvannja abo finansovogo lizyngu»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На ринок лізинговий послуг в Україні виходить новий гравець — і це Китай. Впровадженням державного фінансового лізингу в Україні займається Державна іпотечна установа України. Але кредитні кошти під її програми надасть китайська сторона. На часі дізнатися, як це працюватиме. Як надаватимуть кредит. За результатами відкритого конкурсу із залучення зовнішніх запозичень для фінансування реалізації проекту перемогла Китайська національна корпорація генеральних підрядів (CСЕС). Кредит під державну гарантію надаватиметься строком на 15 років, ефективна відсоткова ставка складатиме 4,5 % річних. Вибірка кредиту здійснюватиметься окремими траншами згідно із затвердженим графіком фінансування. Що таке лізинг. Придбання житла у лізинг – це альтернатива кредитування. Така послуга передбачає оренду житла з правом його викупу в кінці терміну. Головна відмінність від кредитування купівлі житла полягає в тому, що лізинг має спрощену процедуру оформлення і деякі податкові пільги для юридичних осіб. Для отримання лізингового фінансування не потрібно оформлення застави, оскільки предмет лізингу належить лізинговій компанії, а право власності переходить до клієнта після повної виплати лізингових платежів. Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що нещодавно українці отримали право приватизувати житло у гуртожитку. Норма поширюється на громадян та членів їхніх сімей, які не мають власного житла, не використали право на безоплатну приватизацію державного житлового фонду, а також фактично проживають у гуртожитку протягом тривалого часу.  
Реклама 👇 Замовити

На ринок лізинговий послуг в Україні виходить новий гравець — і це Китай. Впровадженням державного фінансового лізингу в Україні займається Державна іпотечна установа України. Але кредитні кошти під її програми надасть китайська сторона. На часі дізнатися, як це працюватиме.

Як надаватимуть кредит

За результатами відкритого конкурсу із залучення зовнішніх запозичень для фінансування реалізації проекту перемогла Китайська національна корпорація генеральних підрядів (CСЕС). Кредит під державну гарантію надаватиметься строком на 15 років, ефективна відсоткова ставка складатиме 4,5 % річних. Вибірка кредиту здійснюватиметься окремими траншами згідно із затвердженим графіком фінансування.

Що таке лізинг

Придбання житла у лізинг – це альтернатива кредитування. Така послуга передбачає оренду житла з правом його викупу в кінці терміну. Головна відмінність від кредитування купівлі житла полягає в тому, що лізинг має спрощену процедуру оформлення і деякі податкові пільги для юридичних осіб. Для отримання лізингового фінансування не потрібно оформлення застави, оскільки предмет лізингу належить лізинговій компанії, а право власності переходить до клієнта після повної виплати лізингових платежів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що нещодавно українці отримали право приватизуватиКитайська корпорація надасть українцям нерухомість у лізинг 1Українці можуть приватизувати житло в гуртожитку житло у гуртожитку. Норма поширюється на громадян та членів їхніх сімей, які не мають власного житла, не використали право на безоплатну приватизацію державного житлового фонду, а також фактично проживають у гуртожитку протягом тривалого часу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: