fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Найбільший віртуальний мобільний оператор збирається в Україну

Najbiľšyj virtuaľnyj mobiľnyj operator zbyrajeťsja v Ukraїnu
У прес-службі «Укртелекому» повідомили, що компанія розглядає варіант співпраці з LycaMobile
U pres-službi «Ukrtelekomu» povidomyly, ščo kompanija rozgljadaje variant spivpraci z LycaMobile
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток ринку мобільних послуг зв’язку в Україні отримує новий поштовх щодо конкуренції. Зокрема, можливими це стало завдяки планам низки іноземних компаній вийти на наш ринок та запропонувати українським абонентам власні послуги. Стало відомо, що найбільший в світі віртуальний оператор мобільного зв’язку LycaMobile готується до входу на український ринок. Нещодавно в Національній комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), пройшла зустріч між представниками компанії, Укртелекомом та ТриМобом. На часі дізнатися про підсумки цієї зустрічі та подальші плани компанії щодо виходу на ринок України. Коли LycaMobile розпочне роботу в Україні. У прес-службі Укртелекому повідомили, що компанія станом на зараз розглядає варіант співпраці ТриМоб із LycaMobile, але деталі ймовірного спільного використання частот та надання послуг українським абонентам поки що не розголошують. Існує ряд технічних та юридичних особливостей, які дозволять розпочати діяльність MVNO-провайдера в Україні: По-перше, новому оператору потрібно укласти офіційний договір з ТриМоб як з основним провайдером частот. По-друге, компанії, що виходить на ринок, необхідно отримати від телеком-регулятора копію ліцензії ТриМоб на 3G-зв’язок для LycaMobile. По-третє, провайдер телекомунікаційних послуг повинен бути резидентом України. Тобто британцям, які хочуть надавати послуги телекомунікаційним абонентам в Україні, знадобиться місцева реєстрація юридичної особи. І лише після дотримання усіх цих процедур вони зможуть розпочати надання послуг українським абонентам.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток ринку мобільних послуг зв’язку в Україні отримує новий поштовх щодо конкуренції. Зокрема, можливими це стало завдяки планам низки іноземних компаній вийти на наш ринок та запропонувати українським абонентам власні послуги. Стало відомо, що найбільший в світі віртуальний оператор мобільного зв’язку LycaMobile готується до входу на український ринок. Нещодавно в Національній комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), пройшла зустріч між представниками компанії, «Укртелекомом» та «ТриМобом». На часі дізнатися про підсумки цієї зустрічі та подальші плани компанії щодо виходу на ринок України.

Коли LycaMobile розпочне роботу в Україні

У прес-службі «Укртелекому» повідомили, що компанія станом на зараз розглядає варіант співпраці «ТриМоб» із LycaMobile, але деталі ймовірного спільного використання частот та надання послуг українським абонентам поки що не розголошують. Існує ряд технічних та юридичних особливостей, які дозволять розпочати діяльність MVNO-провайдера в Україні:

  • По-перше, новому оператору потрібно укласти офіційний договір з «ТриМоб» як з основним провайдером частот.
  • По-друге, компанії, що виходить на ринок, необхідно отримати від телеком-регулятора копію ліцензії «ТриМоб» на 3G-зв’язок для LycaMobile.
  • По-третє, провайдер телекомунікаційних послуг повинен бути резидентом України. Тобто британцям, які хочуть надавати послуги телекомунікаційним абонентам в Україні, знадобиться місцева реєстрація юридичної особи. І лише після дотримання усіх цих процедур вони зможуть розпочати надання послуг українським абонентам.

Джерело: Liga.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: