Франція допоможе із відбудовою східних регіонів

Čytaty latynkoju
Франція допоможе із відбудовою східних регіонів

Під час перемовин із головою вітчизняного МЗС Павлом Клімкіним також повідомив: Франція виділить півмільйона євро гуманітарним фондам, що працюють на Донбасі.

На що скерують кошти

Кошти спрямують на харчову безпеку регіону. Крім того, обіцяють профінансувати відбудову школи у прифронтовій Красногорівці та водонасосної станції у Попасній. Говорили й про співпрацю в інших галузях, зокрема, в енергетичній.

Нагадаємо, що уряд виділивУряд виділив 50 млн на відновлення інфраструктури на Луганщині 50 млн на відновлення інфраструктури на Луганщині. Володимир Гройсман зазначив, що виділені кошти скерують на ремонт ушкоджених доріг регіону. Незабаром розпочнуться переговори із представниками військово-цивільної адміністрації. Вже органи влади на місцях вирішать , як доцільно та раціонально освоїти кошти.

Нагадаємо, що Донеччина отримаєДонеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти 777 млн на інвестиційні проекти. Зазначена сума на проекти є найбільшою в Україні щодо фінансування регіонів. У липні 2017 року Донеччина направила до Мінрегіону України перелік інвестиційних проектів на 2018 рік. До нього увійшло 80 проектів на суму 642, 9 млн грн. На сьогодні за пропозиціями заявників із переліку вилучено 25 проектів на суму коштів ДФРР 203,2 млн грн. Залишається 41 оцінений проект на суму 329,8 млн грн.

Від міст, районів, ОТГ та структурних підрозділів ДонОДА подано 150 проектів на суму 1 млрд 315 млн 905 тисяч гривень. Департаменту економіки доручили провести навчання нових членів комісії, а також опрацювати систему оцінювання так, щоб прибрати конфлікт інтересів; преференцій для об’єднаних територіальних громад вирішили не надавати.