fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Донеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти

Doneččyna otrymaje 777 mln na investycijni proekty
У 2018 році Міністерство регіонального розвитку виділило для Донецької області з Держфонду розвитку регіонів 777 млн 670 тис грн на реалізацію інвестиційних проектів  
U 2018 roci Ministerstvo regionaľnogo rozvytku vydilylo dlja Donećkoї oblasti z Deržfondu rozvytku regioniv 777 mln 670 tys grn na realizaciju investycijnyh proektiv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зазначена сума на проекти є найбільшою в Україні щодо фінансування регіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Скільки проектів профінансують. У липні 2017 року Донеччина направила до Мінрегіону України перелік інвестиційних проектів на 2018 рік. До нього увійшло 80 проектів на суму 642, 9 млн грн. На сьогодні за пропозиціями заявників із переліку вилучено 25 проектів на суму коштів ДФРР 203,2 млн грн. Залишається 41 оцінений проект на суму 329,8 млн грн. Жебрівський пояснив, що 17 січня 2018 року оголошено додатковий конкурсний відбір. Від міст, районів, ОТГ та структурних підрозділів ДонОДА подано 150 проектів на суму 1 млрд 315 млн 905 тисяч гривень. Департаменту економіки доручили провести навчання нових членів комісії, а також опрацювати систему оцінювання так, щоб прибрати конфлікт інтересів; преференцій для об’єднаних територіальних громад вирішили не надавати. Нагадаємо, що Японія надає Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області. Домовилися стороні підтримувати й проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів.  
Реклама 👇 Замовити

Зазначена сума на проекти є найбільшою в Україні щодо фінансування регіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Скільки проектів профінансують

У липні 2017 року Донеччина направила до Мінрегіону України перелік інвестиційних проектів на 2018 рік. До нього увійшло 80 проектів на суму 642, 9 млн грн. На сьогодні за пропозиціями заявників із переліку вилучено 25 проектів на суму коштів ДФРР 203,2 млн грн. Залишається 41 оцінений проект на суму 329,8 млн грн. Жебрівський пояснив, що 17 січня 2018 року оголошено додатковий конкурсний відбір. Від міст, районів, ОТГ та структурних підрозділів ДонОДА подано 150 проектів на суму 1 млрд 315 млн 905 тисяч гривень. Департаменту економіки доручили провести навчання нових членів комісії, а також опрацювати систему оцінювання так, щоб прибрати конфлікт інтересів; преференцій для об’єднаних територіальних громад вирішили не надавати.

Нагадаємо, що Японія надаєДонеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти 1Японія надає Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області. Домовилися стороні підтримувати й проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: