Із Києва запускають бюджетні авіарейси у Лісабон і Таллінн

Čytaty latynkoju
Із Києва запускають бюджетні авіарейси у Лісабон і Таллінн

70 нових маршрутів, які будуть офіційно відкриті з Києва протягом 17 тижнів, нададуть українцям ще більше можливостей для подорожей.

Завдяки чому збільшилася кількість рейсів 

Запуск нових маршрутів стане можливим завдяки масштабному поповненню флоту. Відзначимо, що зараз маршрутна мережа Wizz Air складається з 600 маршрутів, польоти за якими виконуються з 28 баз авіакомпанії.

Нагадаємо, що швейцарська авіакомпанія відновлюєШвейцарська авіакомпанія відновлює рейси до Борисполя рейси до Борисполя. Swiss Air Lines літала за маршрутом Цюріх – Київ у 2013-2014 роках. З початку 2014 року авіакомпанія скоротила частоту рейсів, а потім – залишила український ринок.

26 березня 2018 року із Міжнародного аеропорту «Бориспіль» відкриють пряме авіасполучення з Цюріхом. Партнерство з авіакомпанією Swiss International Air Lines дозволить українцям подорожувати до Швейцарії чотири рази на тиждень – у понеділок, середу, п’ятницю та неділю. З нагоди повернення найбільшого авіаперевізника Швейцарії до «Борисполя» обіцяють велику прес-конференцію.

Додамо, що українська авіакомпанія Yanair планує відкритиYanair планує відкрити рейси у 2 польських міста нові напрямки до польських міст Гданська та Вроцлава. Конкретні терміни запуску рейсів поки що не оголошують. В останні роки, за словами комерційного директора компанії, попит на польоти в Польщу дуже виріс. Це пов’язано, як з українськими працівниками в цій країні, так і з додатковими можливостями транзиту в інші країни. На столичному маршруті вже добре влаштувалися МАУ і LOT, тому Yanair вирішила зосередитися на найбільших регіональних аеропортах.