Kyiv Coffee Festival відбудеться в українській столиці

Čytaty latynkoju
Kyiv Coffee Festival відбудеться в українській столиці

На одному майданчику зберуться кавомани і працівників індустрії, сотні бариста, десятки обсмажувальників кав’ярень. Унікальний захід відбудеться в українській столиці.

Що відомо про захід

На заході відбудуться три національні чемпіонати, які проведе міжнародна організація Speciality Coffee Association (SCA). У павільйоні Loft гості будуть спостерігати за цим процесом і познайомляться з бариста, які представлятимуть Україну на міжнародних чемпіонатах в таких дисциплінах. Йдеться про Championship Of Barista (класика), Coffee Roasting Championship (обсмажування), Brewers Cup (альтернативні методи приготування кави). В режимі онлайн чемпіонати будуть транслюватися в кав’ярнях різних міст України. Почесним гостем стане Слава Бабіч, який 20 лютого 2018 на світовому чемпіонаті з приготування кави в джезві в Дубаї приніс Україні першу в історії перемогу.

У лекторії фахівці розкажуть, як правильно готувати каву вдома, як обрати на свій смак девайси та кавомашину, як впливає склад води на смак кави, як відкрити свою кав’ярню та багато іншого.

Вартість входу на фестиваль: 100 грн.

Нагадаємо, що щорічний фестиваль  ГогольFest відбудетьсяГогольFest-2018 відбудеться у Маріуполі цьогоріч на Донеччині. Програма фестивалю ще обговорюється, але вже відомо, що це буде колабораційний проект запрошених кураторів та місцевих художників. Крім того на фестивалі планують музичну та театральну програми. За словами засновника фестивалю Влада Троїцького, майбутнє Маріуполя – не у металургії та важкій індустрії, а у креативній та туристично-курортній привабливості міста на узбережжі Азовського моря. Це, за його словами, треба розвивати.