Хто в лідерах: ТОП-20 сайтів в Україні у лютому 2018-го

Čytaty latynkoju
Хто в лідерах: ТОП-20 сайтів в Україні у лютому 2018-го

Так само, як і в грудні минулого року, трійку лідерів рейтингу сайтів посідають Google, YouTube та Facebook (у відповідному порядку).

Інфографіка популярності сайтів серед українців у лютому

Цікаво, що популярна серед українських інтернет-користувачів російська соцмережа VK або ВКонтакті впала в рейтингу на 7% порівняно з даними за грудень 2017 року. Водночас соціальна мережа Facebook зміцнила свої позиції в онлайн-просторі України, збільшивши охоплення інтернет-аудиторії на 2% за 2 місяці.

Доволі суттєво змінилися нижні позиції рейтингу сайтів. Як саме — покаже порівняльна інфографіка від Gemius.

01/ 03
Порівняння рейтингів сайтів в Україні

 

Як ми бачимо, з рейтингу зник російський сервіс Mail.ru, який ще у квітні 2017 року потрапивVK.ru, Ok.ru, «Яндекс» та Mail.ru заблокують в Україні на 3 роки до переліку заборонених законодавством сайтів. Водночас, до ТОП-20 увійшов сайт прогнозу погоди Gismeteo.ua. Зміцнення позицій кількох ресурсів витіснили із рейтингу популярну соцмережу для обміну фото та відео — Instagram. Це можна пояснити тим, що статистику проведено на основі інтернет-аудиторії, котра використовує портативні комп’ютери. В той час, як більшість людей сидять в Instagram з мобільних пристроїв.

Нещодавно ми розповідали про сайт, де можна перевірити робочий стаж. Пенсійний фонд України презентував сервіс, який дозволяє, не виходячи з дому, отримати всю необхідну інформацію про відповідні нарахування. Для початку треба зайти на сайт та зареєструватися. Це можна зробити як офлайн, із подачею заяви до територіальних органів ПФУ, так і онлайн, із електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП). Детальніше про те, як це працює, читайте за посиланнямПрезентовано сайт, де можна перевірити робочий стаж.