«Нафтогаз» відкриває представництво у Німеччині

Čytaty latynkoju
«Нафтогаз» відкриває представництво у Німеччині

Установа буде представляти інтереси «Нафтогазу» у Німеччині, а також в Австрії та Швейцарії.

Де натомість закрили представництво

Напередодні «Нафтогаз» оголосив про рішення ліквідувати своє представництво в Москві з 12 березня. Рішення про закриття представництва там збіглося в часі з недавнім загостренням відносин між «Нафтогазом» і «Газпромом» після винесення Стокгольмським арбітражем рішення про стягнення з «Газпрому» $2,56 млрд за результатами двох суперечок. У той же час «Нафтогаз» заперечує зв’язок між цими подіями.

Нагадаємо, що серед газових трейдерів українського ринку відбулося поповненняМіжнародна енергетична компанія відкрила представництво в Україні у переліку компаній. Енергетична компанія «Акспо Україна» зареєстрована в Києві 20 лютого 2018 року. Засновниками виступають 2 інші компанії — швейцарська Axpo Trading і люксембурзька Axpo International.

Статутний капітал української дочірньої компанії становить 28,9 млн грн. Директором новоствореного підприємства призначений Гліб Тімофіюк. Основна спеціалізація новачка – торгівля природним газом. Відкриті джерела зазначають, що Axpo Trading – один з найбільших постачальників природного газу в Україну станом на початок 2018 року. Ця компанія почала поставки палива до України в 2014 році. Першим покупцем палива від цієї компанії став державний НАК «Нафтогаз України», який купив близько 33 млн куб. м природного газу.

Нагадаємо, що Україна збільшилаУкраїна збільшила експорт товарів до Німеччини експорт товарів до Німеччини. Одночансо із зростанням руху товарів до німецького ринку зріс й імпорт німецьких товарів до України. Зміна показників за цей час складає з €3,6 млрд у 2016 році до €4,4 млрд у 2017 році. Це — зростання приблизно на 21%.