fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародна енергетична компанія відкрила представництво в Україні

Mižnarodna energetyčna kompanija vidkryla predstavnyctvo v Ukraїni
Міжнародна енергокомпанія Axpo Trading з головним офісом в Швейцарії відкрила своє представництво в Україні. Про це повідомляє enkorr  
Mižnarodna energokompanija Axpo Trading z golovnym ofisom v Švejcariї vidkryla svoje predstavnyctvo v Ukraїni. Pro ce povidomljaje enkorr  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед газових трейдерів українського ринку відбулося поповнення у переліку компаній. Енергетична компанія Акспо Україна зареєстрована в Києві 20 лютого 2018 року. Засновниками виступають 2 інші компанії — швейцарська Axpo Trading і люксембурзька Axpo International. На чому спеціалізується новачок енергетичного ринку. Статутний капітал української дочірньої компанії становить 28,9 млн грн. Директором новоствореного підприємства призначений Гліб Тімофіюк. Основна спеціалізація новачка – торгівля природним газом. Відкриті джерела зазначають, що Axpo Trading – один з найбільших постачальників природного газу в Україну станом на початок 2018 року. Ця компанія почала поставки палива до України в 2014 році. Першим покупцем палива від цієї компанії став державний НАК Нафтогаз України, який купив близько 33 млн куб. м природного газу. Нагадаємо, раніше тало відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку виділить Україні €100 млн на запровадження заходів із енергозбереження. Передбачається, що отримані кошти муніципальні компанії будуть скеровувати на фінансування енергозберігаючих поліпшень в громадських будівлях. Також частину цих коштів буде спрямовано на зміни в інфраструктурі вуличного освітлення українських міст. Загальна вартість проекту з енергозбереження складає € 125 млн. Техніко-економічне обґрунтування, що охоплює технічну, екологічну і соціальну експертизу підприємств та міст на етапі до підписання, оцінюється в середньому в €0,2 млн на рік. Документацію для початку проекту та базові інвестиції надасть уряд Швеції.
Реклама 👇 Замовити

Серед газових трейдерів українського ринку відбулося поповнення у переліку компаній. Енергетична компанія «Акспо Україна» зареєстрована в Києві 20 лютого 2018 року. Засновниками виступають 2 інші компанії — швейцарська Axpo Trading і люксембурзька Axpo International.

На чому спеціалізується «новачок» енергетичного ринку

Статутний капітал української дочірньої компанії становить 28,9 млн грн. Директором новоствореного підприємства призначений Гліб Тімофіюк. Основна спеціалізація новачка – торгівля природним газом. Відкриті джерела зазначають, що Axpo Trading – один з найбільших постачальників природного газу в Україну станом на початок 2018 року. Ця компанія почала поставки палива до України в 2014 році. Першим покупцем палива від цієї компанії став державний НАК «Нафтогаз України», який купив близько 33 млн куб. м природного газу.

Нагадаємо, раніше тало відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку виділитьМіжнародна енергетична компанія відкрила представництво в Україні 1ЄБРР виділить Україні €100 млн для кредитів з енергозбереження Україні €100 млн на запровадження заходів із енергозбереження. Передбачається, що отримані кошти муніципальні компанії будуть скеровувати на фінансування енергозберігаючих поліпшень в громадських будівлях. Також частину цих коштів буде спрямовано на зміни в інфраструктурі вуличного освітлення українських міст. Загальна вартість проекту з енергозбереження складає € 125 млн. Техніко-економічне обґрунтування, що охоплює технічну, екологічну і соціальну експертизу підприємств та міст на етапі до підписання, оцінюється в середньому в €0,2 млн на рік. Документацію для початку проекту та базові інвестиції надасть уряд Швеції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: