Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна збільшила експорт товарів до Німеччини

Ukraїna zbiľšyla eksport tovariv do Nimeččyny

За рік Україна збільшила експорт товарів до Німеччини приблизно на 24%. Якщо у 2016 році обсяг експорту становив €1,8 млрд, то в 2017-му він зріс до понад €2,2 млрд. Такі дані наводить німецьке Федеральне відомство статистики, повідомляє Deutsche Welle
Za rik Ukraїna zbiľšyla eksport tovariv do Nimeččyny pryblyzno na 24%. Jakščo u 2016 roci obsjag eksportu stanovyv €1,8 mlrd, to v 2017-mu vin zris do ponad €2,2 mlrd. Taki dani navodyť nimećke Federaľne vidomstvo statystyky, povidomljaje Deutsche Welle
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Одночансо із зростанням руху товарів до німецького ринку зріс й імпорт німецьких товарів до України. Зміна показників за цей час складає з €3,6 млрд у 2016 році до €4,4 млрд у 2017 році. Це — зростання приблизно на 21%. Як Німеччина оцінює експортні можливості України  В цілому позиція України у списку найважливіших торговельних партнерів Німеччини майже не змінилася. У рейтингу імпортерів німецьких товарів Україна піднялася з 44-го до 43-тє місце. У рейтингу експортерів до Німеччини вона залишається на 46-й позиції. Для порівняння: Сингапур експортував у 2017 році продукції із ФРН на суму в €6,3 млрд, а імпортував – на €6,9 млрд. Головними покупцями німецьких продуктів залишаються Сполучені Штати Америки, Франція та Китай. Німеччина, у свою чергу, найбільше імпортує з Китаю, Нідерландів та Франції. Нагадаємо, що експорт українських товарів до країн Європейського Союзу перевищив рівень 2013 року. Завдяки високим темпам зростання у минулому році обсяг експорту до ЄС вперше перевищив рівень 2013-го ($16,7 млрд) та 2014-го ($17 млрд) років. Натомість загальний обсяг українського експорту поки досяг лише 68% від рівня 2013 року.  

Одночансо із зростанням руху товарів до німецького ринку зріс й імпорт німецьких товарів до України. Зміна показників за цей час складає з €3,6 млрд у 2016 році до €4,4 млрд у 2017 році. Це — зростання приблизно на 21%.

Як Німеччина оцінює експортні можливості України 

В цілому позиція України у списку найважливіших торговельних партнерів Німеччини майже не змінилася. У рейтингу імпортерів німецьких товарів Україна піднялася з 44-го до 43-тє місце. У рейтингу експортерів до Німеччини вона залишається на 46-й позиції. Для порівняння: Сингапур експортував у 2017 році продукції із ФРН на суму в €6,3 млрд, а імпортував – на €6,9 млрд. Головними покупцями німецьких продуктів залишаються Сполучені Штати Америки, Франція та Китай. Німеччина, у свою чергу, найбільше імпортує з Китаю, Нідерландів та Франції.

Нагадаємо, що експорт українських товарів до країн Європейського Союзу перевищив рівень 2013 року. Завдяки високим темпам зростання у минулому році обсяг експорту до ЄС вперше перевищив рівень 2013-го ($16,7 млрд) та 2014-го ($17 млрд) років. Натомість загальний обсяг українського експорту поки досяг лише 68% від рівня 2013 року.

 

Джерело: DW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: