fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна збільшила експорт товарів до Німеччини

Ukraїna zbiľšyla eksport tovariv do Nimeččyny
За рік Україна збільшила експорт товарів до Німеччини приблизно на 24%. Якщо у 2016 році обсяг експорту становив €1,8 млрд, то в 2017-му він зріс до понад €2,2 млрд. Такі дані наводить німецьке Федеральне відомство статистики, повідомляє Deutsche Welle
Za rik Ukraїna zbiľšyla eksport tovariv do Nimeččyny pryblyzno na 24%. Jakščo u 2016 roci obsjag eksportu stanovyv €1,8 mlrd, to v 2017-mu vin zris do ponad €2,2 mlrd. Taki dani navodyť nimećke Federaľne vidomstvo statystyky, povidomljaje Deutsche Welle
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Одночансо із зростанням руху товарів до німецького ринку зріс й імпорт німецьких товарів до України. Зміна показників за цей час складає з €3,6 млрд у 2016 році до €4,4 млрд у 2017 році. Це — зростання приблизно на 21%. Як Німеччина оцінює експортні можливості України  В цілому позиція України у списку найважливіших торговельних партнерів Німеччини майже не змінилася. У рейтингу імпортерів німецьких товарів Україна піднялася з 44-го до 43-тє місце. У рейтингу експортерів до Німеччини вона залишається на 46-й позиції. Для порівняння: Сингапур експортував у 2017 році продукції із ФРН на суму в €6,3 млрд, а імпортував – на €6,9 млрд. Головними покупцями німецьких продуктів залишаються Сполучені Штати Америки, Франція та Китай. Німеччина, у свою чергу, найбільше імпортує з Китаю, Нідерландів та Франції. Нагадаємо, що експорт українських товарів до країн Європейського Союзу перевищив рівень 2013 року. Завдяки високим темпам зростання у минулому році обсяг експорту до ЄС вперше перевищив рівень 2013-го ($16,7 млрд) та 2014-го ($17 млрд) років. Натомість загальний обсяг українського експорту поки досяг лише 68% від рівня 2013 року.  
Реклама 👇 Замовити

Одночансо із зростанням руху товарів до німецького ринку зріс й імпорт німецьких товарів до України. Зміна показників за цей час складає з €3,6 млрд у 2016 році до €4,4 млрд у 2017 році. Це — зростання приблизно на 21%.

Як Німеччина оцінює експортні можливості України 

В цілому позиція України у списку найважливіших торговельних партнерів Німеччини майже не змінилася. У рейтингу імпортерів німецьких товарів Україна піднялася з 44-го до 43-тє місце. У рейтингу експортерів до Німеччини вона залишається на 46-й позиції. Для порівняння: Сингапур експортував у 2017 році продукції із ФРН на суму в €6,3 млрд, а імпортував – на €6,9 млрд. Головними покупцями німецьких продуктів залишаються Сполучені Штати Америки, Франція та Китай. Німеччина, у свою чергу, найбільше імпортує з Китаю, Нідерландів та Франції.

Нагадаємо, що експорт українських товарів до країн Європейського Союзу перевищивУкраїна збільшила експорт товарів до Німеччини 1Експорт українських товарів до ЄС перевищив рівень 2013 року рівень 2013 року. Завдяки високим темпам зростання у минулому році обсяг експорту до ЄС вперше перевищив рівень 2013-го ($16,7 млрд) та 2014-го ($17 млрд) років. Натомість загальний обсяг українського експорту поки досяг лише 68% від рівня 2013 року.

 

Джерело: DW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: