ДТЕК запускає мережу зарядних станцій для електрокарів

Čytaty latynkoju
ДТЕК запускає мережу зарядних станцій для електрокарів

За словами Онищенка, на першому етапі, у цьому році, планується установка 10 швидких зарядних станцій (fast charger) в Києві.

Що відомо про проект

Онищенко повідомив, що другий етап пілотного проекту з розвитку мережі – з’єднати міста мільйонники: Київ, Львів, Одеса, Дніпро. Також у ДТЕК думають про створення продукту повільної зарядної станції. Онищенко вважає, що зарядні станції будуть одним з елементів для утримання клієнта. Йдеться про можливість інтегрувати в електронну платформу інших бажаючих власників зарядних станцій: власників ресторанів, готелів тощо.

Нагадаємо, що в Україні дозволили ввозитиЕлектромобілі без ПДВ й акцизу — нові умови імпорту електроавтомобілі з-за кордону без ПДВ та акцизу. Тепер протягом 5 років операції із ввезення електромобілів в Україну звільняються від сплати ПДВ та акцизу. Згідно із документом, зміни діятимуть до 2022 року. Додамо, що всього в Україні нараховується понад 4 тисячі елетромобілів, які експлуатують українці. Наша держава посіла 5 місце у міжнародному рейтингу за рівнем використання електрокарів, випередивши США, Нідерланди та Японію.

Додамо, що у 2017 році в Україні було зареєстрованоСтало відомо, скільки українців мають електрокари 3265 автомобілів із електричним приводом. Найпопулярнішою маркою в Україні залишається Nissan. Ці електрокари у 2017 році обрали 2666 автомобілістів. Частка на ринку становитиме 81,7%. На друге місце піднявся електромобіль BMW. Він займав у попередньому році лише п’яту позицію (117 одиниць, або 3,6% від усіх реєстрацій). Трохи відстає від нього Tesla, яка посіла третю сходинку рейтингу з показником 111 авто (частка на ринку 3,4%). На четвертому місці опинився Ford – 76 штук. Його частка на ринку склала 2,3%. Замикає ТОП-5 ринку електромобілів Fiat. Компанія збільшила реєстрації у сім разів до 42 одиниць. Частка на ринку склала 1,3%.