fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки українців мають електрокари

Stalo vidomo, skiľky ukraїnciv majuť elektrokary
У 2017 році в Україні було зареєстровано 3265 автомобілів з електричним приводом. Це на 91% більше, ніж в 2016 році
U 2017 roci v Ukraїni bulo zarejestrovano 3265 avtomobiliv z elektryčnym pryvodom. Ce na 91% biľše, niž v 2016 roci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найпопулярнішою маркою в Україні залишається Nissan. Ці електрокари у 2017 році обрали 2666 автомобілістів. Частка на ринку становитиме 81,7%. Які ще компанії опинилися у рейтингу. На друге місце піднявся електромобіль BMW. Він займав у попередньому році лише пяту позицію (117 одиниць, або 3,6% від усіх реєстрацій). Трохи відстає від нього Tesla, яка посіла третю сходинку рейтингу з показником 111 авто (частка на ринку 3,4%). На четвертому місці опинився Ford – 76 штук. Його частка на ринку склала 2,3%. Замикає ТОП-5 ринку електромобілів Fiat. Компанія збільшила реєстрації у сім разів до 42 одиниць. Частка на ринку склала 1,3%. Нагадаємо, що розробники із Кривого Рогу планують подарувати друге життя акумуляторам електромобілів. Розробники переконані, що система буде корисною в побуті та допоможе вирішити питання із тим, куди подіти акумулятори, що відпрацювали свій ресурс.
Реклама 👇 Замовити

Найпопулярнішою маркою в Україні залишається Nissan. Ці електрокари у 2017 році обрали 2666 автомобілістів. Частка на ринку становитиме 81,7%.

Які ще компанії опинилися у рейтингу

На друге місце піднявся електромобіль BMW. Він займав у попередньому році лише п’яту позицію (117 одиниць, або 3,6% від усіх реєстрацій). Трохи відстає від нього Tesla, яка посіла третю сходинку рейтингу з показником 111 авто (частка на ринку 3,4%). На четвертому місці опинився Ford – 76 штук. Його частка на ринку склала 2,3%. Замикає ТОП-5 ринку електромобілів Fiat. Компанія збільшила реєстрації у сім разів до 42 одиниць. Частка на ринку склала 1,3%.

Нагадаємо, що розробники із Кривого Рогу плануютьСтало відомо, скільки українців мають електрокари 1Акумулятори електромобілів отримають «друге життя» в Кривому Розі подарувати «друге життя» акумуляторам електромобілів. Розробники переконані, що система буде корисною в побуті та допоможе вирішити питання із тим, куди подіти акумулятори, що відпрацювали свій ресурс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: