fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Електромобілі без ПДВ й акцизу — нові умови імпорту

Elektromobili bez PDV j akcyzu — novi umovy importu
Верховна Рада України спростила процедуру завезення в Україну електромобілів. Скасування податків та зборів відносно імпорту — основне нововведення
Verhovna Rada Ukraїny sprostyla proceduru zavezennja v Ukraїnu elektromobiliv. Skasuvannja podatkiv ta zboriv vidnosno importu — osnovne novovvedennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За зміни до Податкового кодексу проголосували нардепи українського парламенту. Відтепер електромобілі стануть доступнішими для ввезення. Як тепер оподатковуватимуться електромобілі. Тепер протягом 5 років операції із ввезення електромобілів в Україну звільняються від сплати податку на додану вартість та акцизу. Згідно із документом, зміни діятимуть до 2022 року. Додамо, що всього в Україні нараховується понад 4 тисячі елетромобілів, які експлуатують українці. Наша держава посіла 5 місце у міжнародному рейтингу за рівнем використання електрокарів, випередивши США, Нідерланди та Японію. Нагадаємо, що у Європі готуються запустити мережу електрозаправок, стимулюючи таким чином водіїв пересідати на електричні авто. Свою спільну компанію вони назвали Ionity. Під цією маркою вже встановлено 20 станцій у Німеччині, Австрії та Норвегії — на відстані 120 км одна від одної. 2018 року мережа має розширитися до 100 зарядних станцій в різних країнах Європи. Ще за 2 роки їх вже буде 400.
Реклама 👇 Замовити

За зміни до Податкового кодексу проголосували нардепи українського парламенту. Відтепер електромобілі стануть доступнішими для ввезення.

Як тепер оподатковуватимуться електромобілі

Тепер протягом 5 років операції із ввезення електромобілів в Україну звільняються від сплати податку на додану вартість та акцизу. Згідно із документом, зміни діятимуть до 2022 року. Додамо, що всього в Україні нараховується понад 4 тисячі елетромобілів, які експлуатують українці. Наша держава посіла 5 місце у міжнародному рейтингу за рівнем використання електрокарів, випередивши США, Нідерланди та Японію.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що у Європі готуються запуститиЕлектромобілі без ПДВ й акцизу — нові умови імпорту 1У Європі запустять мережу електрозаправок мережу електрозаправок, стимулюючи таким чином водіїв пересідати на електричні авто. Свою спільну компанію вони назвали Ionity. Під цією маркою вже встановлено 20 станцій у Німеччині, Австрії та Норвегії — на відстані 120 км одна від одної. 2018 року мережа має розширитися до 100 зарядних станцій в різних країнах Європи. Ще за 2 роки їх вже буде 400.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: