Венчурні фонди та UNIT.City запускають менторську програму для українських стартапів

Čytaty latynkoju
Венчурні фонди та UNIT.City запускають менторську програму для українських стартапів

Програму буде реалізовано у партнерстві з EIR Europe за підтримки u.ventures та фонду WNISEF. Мета – створення високих стандартів культури підприємництва в Україні. Завдання – на досвіді міжнародних колег задати правильний вектор розвитку українських стартапів та уникнути типових помилок.

Що варто знати про нову менторську програму в UNIT.CityUNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис

Менторами виступатимуть люди з досвідом ведення та успішного продажу бізнесів на світовій арені. Вони на місяць будуть занурюватися в українську стартап-екосистему і тісно працювати з компаніями в форматі особистих сесій, відкритих консультацій, майстер-класів. Програма триватиме 6 місяців.

«Українська стартап-екосистема – дуже молода. У нас практично відсутні підприємці з успішними кейсами повного циклу: від ідеї до екзиту проекту, які могли б менторити людей без відповідного досвіду, – каже Макс ЯковерМакс Яковер, UNIT.City: «Може, спочатку побудуємо парк, а потім економіка налагодиться?», CEO та керуючий партнер UNIT.City. – Тому ринку потрібна така програма. EIR в Україні допоможе стартапам отримати знання з розвитку та успішного управління компанією, а також продажу та виведення її на IPO».

Першим ментором програми EIR стане Едді Бальчіконіс, фаундер литовсько-білоруського стартапу TrackDuck, який у травні 2017 року був проданий американській компанії InVision (входить до групи Atlassian).

У планах Бальчіконіса – познайомитися з цікавими проектами та дізнатися більше про стартап-екосистему України, яка стрімко розвивається. За словами Едді, у Києва є потенціал, аби стати одним з головних європейських технологічних хабів:

В Україні величезна кількість талантів з чудовими інженерними навичками. Плюс українці підприємці від природи.

Як долучитися до програми

Участь у програмі безкоштовна. Для участі слід заповнити аплікаційну форму та надіслати презентацію проекту. Проекти будуть відбиратися на конкурсній основі. Дедлайн подачі заявок – 9 березня. Старт програми – 12 березня 2018 року.