Українських підприємців запрошують на конференцію до Ізраїлю

Čytaty latynkoju
Українських підприємців запрошують на конференцію до Ізраїлю

На Israeli Ukrainian Innovation Expo зустрінуться, 40 технологічних компаній, 50 інвесторів, засновники 40 найкращих стартапів і 400 гостей з України, Ізраїлю, Європи.

Детальніше про конференцію

Організатором Innovation Expo 2018 виступає Ізраїльсько-український альянс. Це — міжнародна професійна мережа. Вона надає стратегічні можливості для співпраці компаній і організацій в Ізраїлі і Україні, залучаючи бізнес-асоціації обох країн.

Формат заходу передбачає спілкування та участь B2B-компаній. Кожен підприємець на Innovation Expo 2018 отримає контакти потенційних партнерів і клієнтів, зустрінеться з ізраїльськими експертами і підприємцями і особисто познайомиться з їхніми кейсами. Про це повідомила генеральна директорка Ізраїльсько-українського альянсу Анна Жарова. Більше про спікерів конференції можна дізнатися за посиланням.

Програма включає відкриті сесії з ключовими спікерами, панельні дискусії з ізраїльсько-українськими інвесторами. Також будуть проведені TED-марафон від ізраїльських й українських стартапів, відвідування інноваційного центру Taglit-Birthright, зустрічі з засновниками UTEW. До програми включене знайомство з екосистемою інновацій Тель-Авіва, з інвесторами та представниками топ-бізнесів.

Раніше ми розповідали про те, як функціонуєІзраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні STEAM-освіта в Ізраїлі. Також про ізраїльські особливості бізнесу та венчурного інвестування нам розповідавЕйтан Кац, The NEO.VC: «Ми відрізняємося від більшості венчурних фондів» Ейтан Кац, котрий став одним із співзасновників венчурного фонду, орієнтованого на Україну та місцеві проекти.

Ми ставимо перед собою амбітні цілі — зібрати профільних учасників з стартап-середовища України та Ізраїлю, з унікальним бекграундом і нестандартними поглядами, об'єднати їх в неформальній обстановці для спілкування, обміну досвідом та глобальної синергії

Альона Новгородська, співорганізатор Israeli Ukrainian Innovation EXPO